Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Chci požít tuto metodu otevření nového okna pomocí návodu na JakPsátWeb, tedy
<a href="stranka.html" onclick="return !window.open(this.href);">, protože při jiné metodě blokuje prohlížeč nově otevírané okno. Zároveň chci ovlivnit vzhled nového okna parametry, opět podle návodu na JPW, ale nevím jak tuto metodu otevírání s parametry nového okna skloubit dohromady, už jsem vyzkoušel snad všechny varianty ale nejde mi to.
Poradí někdo?
PerToon
Profil
<a href="stranka.html" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=400,height=500');"> by podle mě mělo fungovat.
drtiKOM
Profil *
<a href="stranka.html" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=400,height=500');">

Mel bych dotaz k teto funkci. Chtel bych aby otevrene okno, melo v modre liste nahore, misto adresy muj nazev toho okna, tedy napr. "BlaBLa".
A druha vec, obrazek ktery se mi v novem okne otevre, ma rozmer 400X300. Zadam to same do rozmeru widht a height, ale obrazek co se mi pak otevre v novem okne ma vlevo a nahore bily pruh. Vpravo a dole je to ok. Diky za odpoved
yorika
Profil *
chtela jsem Vas poprosit mam problem s oteviranim noveho okna s obrazkem, rada bych, aby se jeho velikost prizpusobila velikosti fotky a nedari se mi to a navic se mi zobrazuje i vyhledavaci lista, mohl byste mi poradit jak to mam do tvorby napsat, aby to okno byla jak chci, tady pod nazvem "foto" otevru, ale okno je vetsi nez obrazek http://yorika.czweb.org/inzerce.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0