Autor Zpráva
zleba
Profil *
Jde nějak vypnout v prohlížeči javascript. Jde mi o to, že kontroluje obsah formulářů (jestli např. nejsou prázdné) pomocí javascriptu a nevím, jestli se to nedá nějak obejít. V tom připadě bych to musel ještě kontrolovat v php. Děkuju za odpovědi.
WanTo
Profil
Jde vypnout v nastavení prohlížeče.
zleba
Profil *
A jak?
Hugo
Profil
zleba

To záleží na prohlížeči. Třeba v opeře stačí zmáčknout F12 a zrušit položku 'Enable Javascript'.
WanTo
Profil
Třeba v Firefoxu to je v kategorii Obsah v nastavení.

Asi takhle: nějak to jde ve všech prohlížečích. I kdyby to nešlo, není problém přes telnet poslat vlastní HTTP požadavek s neplatnými daty.
zleba
Profil *
Takže kontrola přes php je vždy nutnosti, děkuju.
peta
Profil *
zleba
ve Ff mam spesl plugin na rychle vypinani - development toolbar, jinak s nastaveni "kazdeho prohlizece" je, jestli ma pouzivat JS nebo nema. Vyjimky jsou nejake specialni, kde to bud zmenit nelze nebo JS nepouzivaji nebo se jedna o prevodnik pro nevidome.
peta
Profil *
zleba Mno, nutnosti, zalezi na tom, jestli chces mit PHP bezpecne nebo ne. Kdyz ti na tom nesejde, pak je to oki.
Mne osobne treba v HTML stve, ze neexistuje input, kde by se nastavilo type="mail" a on by mi odeslal promenna z inputu typu mail, PHP si to overi nejakym univerzalnim scriptem prave pro tento ucel a posle mi vysledek.
To tam proste neni a musis si to precis, projit regularnim vyrazem, vyhodnotit, zpracovat.
nethor
Profil *
Tenhle problem resim tak, ze kontrolu formulare pres JS hodim do funkce a vypinam/zapinam
jen volani fce. Ale urcite to doporucuju to jeste jednou jistit pres PHP.
zivan
Profil
Ja to resim tak, ze ve formulari mam skryte pole do ktereho pomoci javascriptu ukladam nejakou hodnotu a kontrolu formulare delam pomoci javascriptu. V php nactu hodnotu a kdyz neni nastavena, tak provedu kontrolu formulare pres php.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0