Autor Zpráva
Doom4
Profil *
Dobry den,
chtel by se zeptat at udelam jakykoliv rollover v javascriptu at ho napisu rucne nebo si vygeneruju kod v Image ready s pripravenymi obrazky , funguje me jen ve Firefoxu , v shitskem Internet Exploreru se mi nechce zobrazit horni vrstva to plati i o dalsich browserech nevite proc pls ? :-(
T3RMiX
Profil
Mozna ukaz nejaky zdrojovy kod a nekdo ti poradi proc to v shitskym IE a dalsich nejde :]
habendorf
Profil
No já bych ti doporučil udělat ten roleček bez JS, je to lepší.
Doom4
Profil *
Treba tu na mych strankach http://xchatteplice.wz.cz/index.php tady je js script generovani rovnou z Adobe Photoshopu 8.0 CS , nejde to ani v IE ani treba tedka uvedu pro Avant browser
peta
Profil *
Doom4
Nerozumim. Jedine, co vidim, ze se stranka zobrazuje silene pomalu.
A dale vidim, ze pro HOVER na menu to nejak divne v IE blika.
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub1
- kdyz si vemes treba A menu editor 2, tam nic neblika
- kdyz si vemes to rozbalovaci menu, tam taky nic neblika, myslim a generuje to celej kod.
peta
Profil *
Doom4 Jinac, jestli muzu radit, pro aktivni veci pouzivej zelenou, ne cervenou, jak ti sviti treba tlacitko Xchat.
Jinak graficky by to bylo aj zajimave, kdyby to nebylo tak roztrhane...
Doom4
Profil *
To peta:Prave ze pod Firefoxem zadne problemy nejsou , a web je uplne v poradku :-( a newim proc to dela u dalsich browseru,nacita se to pomalu protoze to je cele slozene z gifů
peta
Profil *
Doom4 O tom se uz tady psalo nekolikrat. Vymena obrazku se dela bud CSS background-position nebo JS preload image
Pokud ti na tom nezalezi, ze se to nenacte hned, pouziva se CSS a:hover. JS onmouseover je sice fajn, ale je to trosku neprehledny
proste na te strance, co jsem poslal, tam je to oki. Myslim, ze nebudes mit s tim problem.

Nebo mrkni na zdrojak me stranky, pokud se v tom zorientujes... Tak vzhled DIVOKY je delany presne tim posouvanim pozadi. Presouvam obrazek zhora dolu. Sice to neni graficky kulate, ale i tak je to pekne. Sem to videl na nejake strance :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0