Autor Zpráva
cz.mick
Profil *
Pouzivam na strance dva ramce, do jednoho nacitam svoji stranku a do druheho cizi stranku s formularem. Potreboval bych poradit jak pomoci javascriptu, ktery spustim odkazem v ramci s mou strankou mohu vyplnit formular v ramci s cizi strankou.

Konstrukce typu :

parent.levyramec.document.formular.jmeno.value = "neco";

funguje pouze kdybych mel v obou ramcich nactene vlastni stranky, nelze pomoci toho pristupovat na cizi stranky.

Dekuji za pomoc
peta
Profil *
pracuje se s tim podobne, jako kdyz vytvaris nove okno.
//e = window.open('','ppp','');
//d = e.document;
//d.open('text/html');
//d.write(t);
//d.close();
cz.mick
Profil *
Moc tomu nerozumim, nevim co je to to "e" a "d". Kde se specifikuje do kteryho ramu a do kteryho pole formulare se zapisi jaka data?
Dekuji za vysvetleni
Leo
Profil
Pokud tam nacitate CIZI stranku, tak mate smulu, nejde to. Leo
peta
Profil *
cz.mick
var d,e;
ted uz je jasnejsi, co je "d" a "e"?

Leo
Jasne, protoze jsi to nezkousel, tak ti to nejde.
cz.mick
Profil *
peta

Nejak mi to nefunguje a moc tomu nerozumim. Dejme tomu ze mam dva ramce se jmeny levy_ramec a pravy_ramec. V levem ramci se nachazi formular nejaky_form a v nem pole s nazvem napr. jmeno. V pravem ramci je odkaz, ktery spousti skript odesli.js a chci aby ten skript vyplnil do toho pole jmeno v levem ramci text "ahoj". Mohl bys mi prosim napsat co by melo byt obsahem toho skriptu odesli.js? To co jsi mi napsal vyse mi pouze otevre nove okno. Snazim se reseni najit uz docala dlouho a vsude narazim na odpovedi ze to nejde.

Dik
peta
Profil *
cz.mick nemohl, protoze ten kod nemam. Delal jsem s tim pokusy, ale nakonec jsem to vyresil jinym zpusobem pres BookMarkLety. Ale vim, ze jsem se dostal do nejake casti scriptu cizi stranky...
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/xko.htm
(je to jedna z tech veci zakomentovanych vee zdrojaku, ale fakt uz nevim, ktera, tam to pred tim jsem nahodou vytahl, protoze se to podobalo reseni, ktere jsem si pamatoval jako posledni funkcni.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0