Autor Zpráva
eLeM
Profil
Ahoj vytvořil jsem si v Xara Web style rozbalovací menu a teď bych ho chtěl dát na stránky: Xara WebStyle vytvořila dva soubory (Menu.html a xaramenu.js) které jsem si uložil do složky Web/grafika. Když jsem to menu chtěl vložit do stránek - (otevřel jsem si ten soubor Menu.html v editoru html) tak mi to šlo v pořádku ale jak sem ten html kód zkopíroval do mé stránky tak mi program (PSpad), ve kterém stránky vytvářím napsal při náhledu toto hlášení: "Just-in-Time Debugging - Select a debugger" víte co to je? Asi je to nějaká primitivní chyba ale dost mě to s..., protože to menu je fakt bomba a když už sem si s ním dal tu práci tak bych to chtěl zprovoznit . Díky za odpovědi :-)

Asi tam nějakou roli hraje ten soubor xaramenu.js já fakt nevím v java scriptu se moc pohybovat neumím to vidíte sami
peta
Profil *
www.volny.cz/peter.mlich/Pr/menuedul.htm

"Just-in-Time Debugging - Select a debugger"
www.seznam.cz - slovnik
a dozvedel by ses, ze pspad nema program, kterym by mohl to menu krokovat, ze mu ho mas vybrat. Pkud te krokovani nezajima, tak by to mohlo jit. Mozna doinstalovat nejaky plugin.
Nejde o to, zby ti to so v PSPpad, dulezite je, kdyz kliknes na menu.html , aby ti to menu fungovalo v prohlizeci, ne?
Nekroman
Profil
Skontroluj ci tam mas spravne zadanu cestu k suboru xaramenu.js lebo ak tam mas zle zadanu cestu tak ti to cele nepojde.
XXMAN
Profil *
Prosím kde si můžu stáhnout xara webstyle v plné verzi. (jednoduše, aby mi fungovali všechny možnosti a né jenom prvních několik např. tlačítek)Děkuji za odpověď
eLeM
Profil
nestačilo by sériový číslo?? plnou verzi si stáhneš a pak to stačí zaregistrovat
XXMAN
Profil *
ok, sériovné číslo by stačilo. Ta registrace potom nemusí být podle pravdy že. Sériové číslo jsem zkoušel a nějak mi to nešlo, nevím čím to bylo je tam hodně vyplňování. Díky.
XXMAN
Profil *
Co teda s tím sériovým číslem, musí se to potom nějak registrovat. Díky za odpověĎ
eLeM
Profil
stačí když si to seriový číslo někde seženeš a jenom to pak zaregistruješ to je vše. :)
XXMAN
Profil *
Zkusím to, kdyžtak se ozvu. Moc díky za radu.
honza281
Profil *
nazar ten xara webstyle je dobry program ale rozbalovaci menu se mi ukazuje jen v mozila a opera ale ne v explorer protoze to nechci davat na okraj ale do prostred a proto to nejde co s tim?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0