Autor Zpráva
taurendilek
Profil *
Zdar,
na googlu maji ze kdyz nemas javascript povoleny tak ti vyskoci chybove okno nejak jsem nenasel k tomu ale zdrojak a porad nemuzu prijit na to jak to udelat, protoze by se mi rozhodne hodilo chybove okno ktere vyskoci kdyz neni povoleny protoze jinak je web "nahranej".
btw zkousel jsem ruzne try catch onerror ale nezjistil jsem poradne jak na to.
peta
Profil *
taurendilek
???
ses si jistej, ze se jedna o Javascript? protoze, at si jej zakazi, jak chci, Firefox mi normalne google zobrazi.
Nemluvis o Jave? nebo Cookies?
Pokud se to nejak dela, tak nejak v PHP s forem javascript to nema nic spolecne, protoze bez javascript nemuzes detekovat, ze javascript neni.

Jinak existuje neco jako tag <NOSCRIPT>
http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/html/tagy1.htm
Leo
Profil
Chybove okno nemuze vyskocit, kdyz je JS nepovoleny, protoze nove okno otevira prave JS. Akorat muzete udelat v CSS novou vrstvu, kterou naopak pri zapnutem JS schovate. Leo
taurendilek
Profil *
dik za pokus o radu peta, asi jsem to blbe vysvetlil ale to co rikas je pro mou situac tak trochu nanic.ale i tak dik
leo ja nevim ale vem si ze kdyz prijdu na gmail a vyskoci ti tam neco jako: Z duvodu ochrany zabezpeceni bylo souboru zakazano zobrazen aktivniho obsahu, ktery by mohl pristupovat k pocitaci.Klepnete sem pro dalsi moznosti: tak pokud tam na to nekliknes a nepovolis to tam m v IE vyskocila normalne psana zprava od google ve varovnem okne "omlouvame se ale bla bla nebo neco podobneho".
Snazil ze to nepovoli a do te doby mi nejede javascript nejak osetrit ale jde to jen noscript a to je malo ja potrebuju aby vyskocilo okynko jinak na tom webu bych to musel cele prekopavat
peta
Profil *
taurendilek ty ses cele zmatene... reknu, ze se jedna o gmail...
ale i tak mi to nehlasi zadnou hlasku.

1 - Takze, co mas za prohlizec? Ja mam Firefox.
2 - Proc si myslis, ze aktivni obsah je jen JavaScript? Nejedna se treba o Flash nebo jinu ActiveX modul?
3 - nadiktuj presny postup, jak te chyby docilis, kdyz ji neumis popsat.

-Schvalne jsem zakazal JS v IE - nastavil na dotazat se.
-dal jsem gmail.com
- objevilo se mi okno, Dotaz, IE nikoli JS, jestli si preji povolit scriptovani
- okno o oznameni, ze se jedna o sifrovane pripojeni
- dal jsem nalogovani
- opet IE hlaska, alert o aktivaci
- dalsi 3 hlasky stejneho zamereni, okno o oznameni, ze se jedna o sifrovane pripojeni, 2 hlasky na JS
Zadne zlute ramecky ala IE, jako kdyz spoustis JS na disku...
peta
Profil *
taurendilek
jeste mne napada, zkotroluj si nastaveni firewall, asi do toho nekdo vrtal a nastavil JS z inetu jako nebezpecny. Default je nastaveny nebezpecny pouze pokud otviras z disku.
A u toho mne napada, jestli nemas take spatne nastavene Temporary inet (docasne soubory). Protoze, pokud vytahuje script z cache, jedna se o spousteni z disku a zcela spravne se ma v IE zobrazit zlute policko o spousteni aktivniho obsahu (Firefox tohle nedela...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0