Autor Zpráva
nika
Profil *
Chcela by som sa opýtať,...ako vlastne niektoré tagy fungujé, lebo niektoré mi idú a niektoré nie,...Na stránke www.java.tatousek.cz si stahujem mnohé ale aj keď si ich odkopírujem presne, nefungujú,...neviem proste to zoradiť alebo čo? pretože som si už prečítala aj teoriu a tak, ale nejde to, najmä nerozumiem tomu rozostaveniu head, body,...pretožekeď mám nejaký ten "kod" tak nieje označené čo je čo a ja ako začiatočník to neviem,..prosím poraďte mi a napíšte mi vašu radu na qweasy@azet.sk, dakujem vopred pekne
PerToon
Profil
No, tohle je dost chaotický dotaz. JavaScript nemá tagy, ale skripty. Každý skript se musí správně rozmístit do stránky, jde o to, že v tagu <script> je umístěn vlastní skript, který se aktivuje při nějaké události, která musí být definována na nějakém objektu ve stránce. Pokud neumíš moc stránky a už vůbec javascript, vřele doporučuju študovat www.jakpsatweb.cz o základech javascriptu je tam dost.
laik
Profil *
Pokud nerozumíš tomu, co je HEAD a BODY, doporučuju začít úplně od základů - tj. základy HTML. Teprve potom byl přešel na skriptování v javascriptu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0