Autor Zpráva
snakeeater
Profil *
Zdravím,
snažím se udělat trochu interaktivnější menu. Skládá se z obrázků a chci, aby se mi při najetí myši na obrázek ten obrázek změnil a ještě se k tomu přehrál zvuk. Tu změnu obrázku už jsem vykoumal, ale mohli byste mi poradit s tím zvukem?? něco jsem tady našel, ale nějak to nefungovalo, protože ten zvuk se přehrál ihned po otevření stránky a po najetí kurzorem na obrázek se znovu nepřehrál. díky moc za všechny rady ;)
Miloš
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
Varuju před zvuky na stránce; nejen návštěvníci sedící v knihovnách a učebnách tě za ně budou proklínat, utečou a už se nevrátí.
peta
Profil *
... (Miloš) pokud neumoznis nejak predem zvuk vypnout.

snakeeater
neco podobne funguje na xatchat.sk (ale nevim, jak to maji s prohlizeci)
- jinak jakpsatweb
- http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub4 (melodyplayer2)
- doporucuje se pouzit flash (ale ten nemam rad, takze nic nedoporucuji, doporucuji zadne zvuky. Zvuky maji vyznam jen na CD prezentacich)
Leo
Profil
"Varuju před zvuky na stránce; nejen návštěvníci sedící v knihovnách a učebnách tě za ně budou proklínat, utečou a už se nevrátí"

Tak tak, stejne jako ti, co si treba pri brouzdani po webu poslouchaji na pc CD, Leo
snakeeater
Profil *
vsude se mi ten zvuk zapne hned pri otevreni stranky :(
peta
Profil *
snakeeater
ano, protoze tak byva prehravac nastaven naschval. sak si nastuduj literaturu, je tam parametr autostart. Ja to tam mam take naschval, aby bylo slyset uz hned po startu, jestli to funguje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0