Autor Zpráva
Axamith
Profil
Mám stránky, na kterých používám JS k horizontálnímu scrolovaní nabídky. Pokud má uživatel vypnutý JS, tak se nedostane na všechny položky. Lze nějakým způsobem zjistit, jestli je JS zapnutý a pokud není, tak uživatele upozornit, že ke správné funkci celého webu je potřeba JS zapnout ???
PerToon
Profil
<noscript>Nemáte javascript, jděte se zahrabat.</noscript>

Ale není dobrý mít verzi jen javascriptovou... i bez něj by to mělo fungovat!
Leo
Profil
"Ale není dobrý mít verzi jen javascriptovou... i bez něj by to mělo fungovat!"

Pravda, pravda, ale malokde se tim ridi, zkuste si treba jen stranky VZP, Leo
Axamith
Profil
Já netrvám na použítí JS, ale neumím jiný způsob, jak takovou věc udělat. pokud někdo poradíte, budu jenom rád, když se JS v kódu zbavím. používám ho na horizontální nabídku s fotografiemi a měnící se odkazy.Na Fishland.cz - preparace je ukázka.
peta
Profil *
Axamith
jakpsatweb - CSS - overflow
mozilla ma take neco podobne na sve strance v CSS
ale samozrejme jen 1 scroll je dost problem. Nevidim vsak duvod, prc by tam treba nemeli byt obe, jsou-li zapotrebi? Treba varianta bez css.
Moat
Profil *
Zdravim,
muzete mi poradit, existuje zpusob, jak v necem takovem, jako je ten odkaz Fishland od Axamitha, pres JS dokazat, aby se po kliknuti na nejaky z tech obrazku tento odscrolloval doprostred ?
Axamith
Profil
to Peta : Myslím, že máš na mysli Ořez a skrolování. To ale umožňuje použít klasickou rolovací lištu a ne vlastní vzhled jako jsem použil v příkladu. Navíc Mozilla nepodporuje barvení lišt.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0