Autor Zpráva
marat
Profil
Caues všem, potřeboval bych vědět, jak byste řešili následný příklad : chci si udělat stránku, kde budou odkazy a po kliknutí na odkaz se pod ním rozvine text .. vlastně bude to invisible a po kliknutí visible... už jsem to jednou řešil a fakt mi vypadlo z hlavy jak to udělat.. :P díky za rady
petr xxx
Profil *
Pokud pouzivas z-index tak nastav co se ma rozvinout
display: block;
visibility: none
a po najeti mysi nebo kliknuti nastav
visibility: normal

Pokud z-index nepouzivas:
tak nastav:
display: none;
a po najeti mysi nebo kliknuti nastav
display: block; // pripadne inline

Staci vyzkouset
computerworld
Profil
nevim
marat
Profil
No jo ;) a kód by nebyl ? :)) nejsem v tom zkušenej, docela bych uvítal, jinak díky..
koudi
Profil
OT:
computerworld
Tak to je vskutku úžasná odpovď a maratovi moc pomůže. Když k tomu nemáš co říct, tak mlč.
marat
Profil
Njn, demence se projevila...ten kód potřebuju, nejsem v tomto oboru zběhnutej... jen teďka pro jeden projekt bych toto rád měl :)
marat
Profil
aaa už to mam, díky stejně
petr xxx
Profil *
<div id="div1" style="z-index:0">

<div id="menu1" style="z-index:1;visibilty:hidden" onmouseover="zobraz_menu('menu1')">
nejake menu
</div>

Nejaky Text
</div>

No a v JS das visibilty = 'normal';
NEBO:
<div id="div1">

<div id="menu1" style="display:none" onmouseover="zobraz_menu('menu1')">
nejake menu
</div>

Nejaky Text
</div>
No a v JS das display = 'block';
Radek Hrabůvka
Profil
www.volny.cz/teststranek/rozbalovaci-menu/
Výhodou tohoto řešení je, že pokud má někdo vyplý javyscript, tak uvidí rozbalenou nabídku. Při postupu, který doporučuje petr xxx by neviděl nic.
petr xxx
Profil *
Jasny toto je take pekne, taky jsem toto kdysi pouzival. Ale nejak jsem presel na rozbalovaci menu ktera prekryji cast stranky (pomoci prave z-index) a pokud by se menu melo zobrazovat stale, tak by to nebylo moc ono.
Resim to tim, ze kdyz je vypnuty JavaScript, tak ono to "onmouseover" funguje na divu ve kterem je odkaz, takze prave kdyz je JS vypnut uzivatel si muze na odkaz kliknout a pak mu zobrazim co chci (treba tu nabidku nekde bokem). Mimochodem na odkaz se da kliknout i kdyz je JS zapnuty.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0