Autor Zpráva
drtiKOM
Profil *
Pouzil jsem tutot funkci: <a href="stranka.html" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=400,height=500');">

Chtel bych aby otevrene okno s obrazkem, melo v modre liste nahore, misto adresy muj nazev toho okna, tedy napr. "BlaBLa".
A druha vec, obrazek ktery se mi v novem okne otevre, ma rozmer 400X300. Zadam to same do rozmeru widht a height, ale obrazek co se mi pak otevre v novem okne ma vlevo a nahore bily pruh. Vpravo a dole je to ok. Diky za odpoved
peta
Profil *
drtiKOM
1) stranka.html - <TITLE>xxx</TITLE>. Adresa sam bude vzdy, to je bezpecnostni prvek prohlizece pro pop-up okna. Do prohlizece zasahovat nemuzes
2) videl jsem nekde script na jakesi presnejsi rozmery pro kazdy prohlizec zvlast, nicmene nemuzu slouzit, treba se nekdo najde, ja pop-up okna vidim nerad.
Avsak rameckovani se provadi pravdepodobne v prohlizeci IE, ktery rovnez radu let nepouzivam, ale jedna se bud o CSS margin,padding nebo o CSS font-size, line-height u konstrukce A IMG /A nebo neco podobne
2b) je mozne to resit tak, ze nactest stranku do skryteho divu jako IFRAME a tim padem si muzes nastavit presne rozmery a pod a neni treba vic resit. Jenom se toto okenko zobrazi v okne prohlizece nikoli jako pop-up i mimo okraje.
drtiKOM
Profil *
To jsme si nerozumeli s tou adresou. Jde mi o nazev okna - tam kde jsou 3 tlacitka minimalizace, mazimalizace a zavrit. Okno tehle diskuse je nazvane: Diskuse: Otevirani oken pomoci javascriptu. Takze se ptam, jestli kazde okno, ktere otevru a v nem bude nejaky obrazek, mohlo mit v tomhle miste jakoby nazev toho obrazku. Adresu tam nemam vubec zobrazenou, tu jsem zakazal prave timto javascriptem. Pokud toto nejde, je mi nekdo schopen poradit, jak dat pod obrazek, ktery se otevre v novem okne, nejaky popis ci kratky nazev?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0