Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil *
čaute,
měl bych jeden takovej dotaz, už jsem hodně hledal a hodně zkoušel, ale vždycky jsem se dočkal toho, že to fungovalo jen někde, jen někdy, jen částečně apod. už si nevím rady.

potřeboval bych změnu stylů na stránce (jako důsledek pak samozřejmě změna vzhledu) a to pomocí javascriptu tak aby to bylo funkční ve FF, Opeře, M$IE (pokud neni vyput javascript).

mam styl css.css a css2.css -> chtěl bych aby se normálně načítal ten první (i bez podpory javascriptu) a když člověk klikne na nějaky odkaz ("druhy styl") tak aby se místo původního načetl css2...

poradíte prosím?
peta
Profil *
http://www.volny.cz/peter.mlich/ - zobrazit zdrojovy kod
IkE Blaster
Profil *
Potřeboval bych s tím poradit. mám jeden světlý a jedno tmavý styl v css, ale po přidání odkazu na stránky (<script type="text/javascript" src="files/script2.js"></script>) a zkopírování script2.js do files se nic nestane. žádný menu se nezobrazí.

Kdyby byl někdo ochotný a pomohl mi přes ICQ (236-663-765), nebo sem napsal stručný postup.

Předem dík
peta
Profil *
IkE Blaster
FF - Nastroje - konzola javascriptu a docetl by ses, ze neexistuje element s ID tim a tim, do ktereho by se to melo vepsat :)

Cili druhej postup zni: moje stranka, soubor - ulozit jako - kompletni html - Ok a postupne upravujes, mazes a zkousis, jestli to stale jeste funguje...
Kdyz se v JS teda nevyznas, podle tve reakce.
IkE Blaster
Profil *
Díky.

ps. Už jsem na to přišel (po dlouhé době ;-) ).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0