Autor Zpráva
hondal
Profil
Dobry den v nedavne dobe sem programoval internetovy obchod. A mam takovy "problem" nevim proc ale v ve firefoxu se mi pise chyba javascriptu ktera vypada takto "Chyba: uncaught exception: OdepYení pYístupu pYi volání metody Location.toString". A ja nevim co stim nebo co to zpusobuje... Je to sice "jen kosmeticka" vada protoze funkcnost to nijak neomezuje ale presto bych byl radsi kdyby to bylo validni. Kdybyste nekdo vedeli cim to je nebo co to zpudobuje ozvete se prosim...
peta
Profil *
hondal Odkaz na script? Pravdepodobne se pokousis prevest objekt typu String na String, coz mi prijde jako nesmyslne :)
peta
Profil *
hondal co tak si najit manual googlem k location? mozna by tam melo by (location.href).toString()
Leo
Profil
Locatio.href je podle me samo o sobe uz retezcem. Problem bude spis v tom, ze se snazite manipulovat s dokumentem z jine domeny, nez na jake mate ten JS, Leo
ah01
Profil
Bez znalosti nějakého kontextu můžeme jen tipovat důvod. Nicméně můj tip je stejný jako Lea, viz
About Cross-Frame Scripting and Security.

Každopádně bych to doporučovat dát do try...catch bloku, k čemuž nabádá i ta chyba uncaught exception (neošetřená výjimka)

peta
Pravdepodobne se pokousis prevest objekt typu String na String - tak tohle je nesmysl. Objekt location není typu String (viz window.location).
peta
Profil *
ah01 Jo, to je mi jasne, kdyz zmenou href muzes zmenit stranku a krome href ma vice paramentru. Nicmene on uvedl jenom location bez dalsich veci a to nelze prevest na string podle mne, takze jsem pridal .href, coz uz string je, ne?
Wow, tak sem koukl na link a nestacim se divit:
alert(document.location.toString().charAt(17))
Ale oki, az to budu potrebovat, tak si location dukladne nastuduji. Dik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0