Autor Zpráva
jack-de-pecka
Profil *
Ahoj.

Potíž mám v tom, že se snažím udělat odkaz tak aby mi otevřel stránku v novym okně, podle tech rozměrů který tomu zadám. Bohužel ani v Mozile ani v Exploreru mi to nefunguje. Prosím o radu.

můj zápis (amatér zkoušeč):
<p style="width: 410; height: 30; position: absolute; left: 255; top: 475; margin-left: 20; margin-top: 45; margin-bottom: 45; padding: 0" align="left" ><font size="3" face="Arial Black" color="#FFFFFF">
11h00 ... <a href= "kap7.htm" onclick="window.open('kap1.htm','_blank','widht=100,height=150,align=c enter'); return false"> Jana Betty Terlecká</a>

vůbec se mi to neotvírá na tech 100x150 ani když tam zadám px

Poraďte prosím hlupákovi
Mistr
Profil
jack-de-pecka
Poraďte prosím hlupákovi
Nevím jestli hlupákovi, ale zkusím něco poradit.
(1) Proč nestyluješ všechno, když už styluješ? Mám teď na mysli zápis <p style="width: 410; height: 30; position: absolute; left: 255; top: 475; margin-left: 20; margin-top: 45; margin-bottom: 45; padding: 0" align="left"><font size="3" face="Arial Black" color="#FFFFFF">
(2) Na konci onclick="window.open('kap1.htm','_blank','widht=100,height=150,align=c enter'); return false" bych dal středník (za to "return false;), ovšem netvrdím, že by to mělo být nějakou velkou chybou.
(3) Problémem by měl být drobný překlep, který ovšem má obrovské následky: oprav si widht na width a c enter na center.

Tak co, běhá to?
Radek Hrabůvka
Profil
Tohle má běhat i při blokování vyskakovacích oken:
<a href="http://www.jakpsatweb.cz/" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=300,height=300')">odkaz</a>

Co znamená za rozměry "center"? To jsem nikde neviděl a nic to nedělá.
www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html#syntaxe
Mistr
Profil
Radek Hrabůvka
Co znamená za rozměry "center"?
Zřejmě snaha o vycentrování okna do středu obrazovky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0