Autor Zpráva
margue
Profil *
ahoj, mam prilis zbytecne moc opakovanych
<a href="" onclick="S(this,1);" class="a">Odkaz</a>
mam jich asi dvanact a nebot to neni vazano na id tak jsem si rikal jesti by neslo udelat neco co by nastavilo ze od x-x to bude na onclick reagovat takto.
Nemate nekdo napad?
margue
Profil *
napadlo me to udelat pres css a v nem expression nebo v js dat nejak posluchace
Leo
Nejak jsem to vubec nepochopil, jednak, pro pouzivate znacku a, kdyz mate href prazdny, a za druhe, pokud tam onclick nechcete, tak ho tak nedavejte ne? Leo
margue
Profil *
<<Nejak jsem to vubec nepochopil, jednak, pro pouzivate znacku a, kdyz mate href prazdny
protoze na span asi nedam a:hover, protoze cursor:pointer pusobi prilis umele->jakoby pomaleji.
<<pokud tam onclick nechcete, tak ho tak nedavejte ne?
ptam se, zdali kdyz mam 10hrefu s onclick="S(this,1);" neni mozna nejaka alternativa treba posluchac->S(this,1)->a[paty az desaty];
Leo
Muzete na vybrane elementy zavesit samozrejme ovladac primo z JS, ale porad si myslim, ze mit tam umele odkazy jen kvuli kurzoru je... Leo
peta
Profil *
<a href="" onclick="S(this,1);" class="a">Odkaz</a>
Tak tohle ti asi nikdy spravne nebude fungovat, viz LEO. Kvuli hoveru pouzivas A, ale uz pro onclick nenastavis onclick="return(false);" a pro href bys mel nastavit krizek href="#" kvuli validite.

A 5-10 element jde elegantne nastavit pres JS a cyklus, ktery prochazi vsechny prvky v divu a je-li tagName="A" , tak mu nastavit nejakou vlastnost
Neco jako toto
function nodeEx(x,y,z) {return (Boolean(x) && x.nodeType==y && x.nodeName==z)}
for (j in o)
{
if (nodeEx(o[j],1,"DIV") && Boolean(o[j].id))
{
if ((o[j].id.substring(1))==spravynove[i][0]) {b=0;break;}
}
}
margue
Profil *
ono return tam ve skutecnosti je, ja ho jen smazal aby to tady bylo co nejlehci.
ten skript je na me moc slozity, ale pouziju tedy span misto ale takhle mi to funguje skvele :)
chtel jsem jen usetrit trosku mista a zbytecne nepouzivat vsude onclick kdyz muzu nastavit posluchac na a[x-y].
margue
Profil *
s posluchaci nemam zkusenosti mnoho.
priradil jsem vsem prvkum u kterych chci sledovat onclick tohle
d.getElementsByName("s").addEvenetListener("click",S,true);
ale jak se dalo cekati nefunguje to
(ani kdyz jsem zkousel d.getElementsByName("s")[0].addEvenetListener("click",S,true)).
pise ze to neni funkce
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.