Autor Zpráva
Jarmila
Profil *
Vytvořila jsem si formulář, když zmáčnu "Odeslat", tak se to smaže a nikam se to neodesílá. Teď teda vůbec nemůže, protože tam nemám žádnou adresu, ale zkoušela jsem též psát activation="mailto:iii@lll" a taky nic.

Četla jsem, že existuje document.form.submit (), ale nevím, jak ho použít, a hlavně, jak mám napsat to kam.
Doufám, že když napíšu name= "email", tak to chápe jako výchozí adresu, nebo ne?

Motala jsem to tak, nakonec jsem to nechala v tomto stavu (a není tam teda žádná adresa)





<div style="position: absolute; width: 400px; top: 200px; left: 300px">
<P>
<TABLE id=AutoNumber4 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400 height=350 border=0>
<TBODY>
<TR>
<TD style="MARGIN-LEFT: 0px; MARGIN-RIGHT: 560px" vAlign=top width=200 body background="" bgcolor="orange">
<div style="position: relative; width: 150px; top: 20px; left: 20px">
<font size=4 color=black><b>Jméno</b></font>
<form method="POST" activation="onSubmit" name="form.submit();">

<input type="text" name="form1" size= "width:100" onfocus="this.value=''">
<p>
<font size=4 color=black><b>Email</b></font>

<input type="text"name="email" value="" size= "width:100" onfocus="this.value=''">
<p>
<font size=4 color=black><b>Text</b></font>
<textarea type="text" cols=40 rows=7 name="form3"></textarea></div>
<div style="position: relative; width: 150px; top: 40px; left:150px">
<input type="submit" value="Odeslat"onClick="form.submit();" name="bubu"></form></table></td></div></div>
peta
Profil *
Jarmila
http://www.volny.cz/peter.mlich/akont.htm
zalezi hodne na tom, jake name="" zvolis. A bylo by fajne nedavat to do JS, kdyz je to spise zalezitost HTML, jinak se muze stat, ze ti to admin fora smaze a zpusobi dalsi potize.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0