Autor Zpráva
taurendilek
Profil
nazdar,
chtel bych spis zjistit jestli to tak je vzdycky nebo se neplanuji zmeny, vim ze v c++ jsou promenne deklarovane uvnitr for v oficialnich prekladacich brane jako platne jen uvnitr for ale v javascriptu to tak neni
vetsinou pouzivam trebas toto
function e(){for(i=0,a=x('c',0),d=a.length;i<d;i++){/*cokoliv treba*/ad(i)} window.alert(a[0]);}
a funguje promenna deklarovana v miste for urcenem pro deklaraci i venku a tak nejak mi to prijde rychlejsi, ale jak se to ma spravne delat?neni to 'prasarna'.
btw je to jen otazka :)
peta
Profil *
"neni to 'prasarna'"
Ne, proste jestli je duvod, pouzij promennou klidne z venku. jedine potize muzou vzniknout tam, kde takovych promennych pouzivas ve vicero scriptech.
"jak se to ma spravne delat"
Viz predchozi, tak kdyz je to dobre, tak je to spravne. Cili maximalne jine reseni je:
var a,b,c,d,e,f,i,x;
for (i=0,a=x('c',0),d=a.length;i<d;i++)
NEBO
for (var i=0,var a=x('c',0),var d=a.length;i<d;i++)
ale to bys jiste nasel na inetu pres google v kazdem druhem scriptu, takze jako ti to mohlo byt napadne, ze to pisi jinak...

A hele navstevnik xatu :)
taurendilek
Profil
hele ptam se pro zjisteni jestli to nejde lepe, nebo jestli se neplanuje treba v novych prohlizecich "zinternit" promenne deklarovane ve for v miste pro inicializaci.
ale i tak diky :)
tiso
Profil
Lepšie to ide - nepoužívať Javascript... Resp. používať ho tak aby bola stránka aj bez neho prístupná...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0