Autor Zpráva
Karel B.
Profil *
Dobrý den,

mám jeden problém, který nevím, jak jednodušše vyřešit pomocí JavaScriptu. Jak udělat to, aby v případě, že v rolovacím seznamu označím položku ("Jiné"), tak se zobrazí editační pole. Existuje na toto nějaká událost (pro option)? Je potřeba, aby to běhalo min. v IE a Mozille. Další věcí je, že toto musí fungovat i v případě, že položka Jiné byla označena pomocí klávesnice.

Díky
djlj
Profil
Zkuste onchange='fce()'.
Karel B.
Profil *
Zkoušel jsem onchange, ale tato událost je definovaná nejspíše pouze pro select, pro option však nikoliv. Samotný kód pro skrývání/odkrývání editačního pole mám odladěný, s např. onclick běhá přesně podle očekávání. Ale já bych to potřeboval právě podle toho označeno/neoznačeno.
peta
Profil *
Karel B.
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub7
** mattkruse.com JS priklady (select, calendar, tree)
dela to tam metodou prepisovat cely select
ja osobne bych treba pouziva display:none a skryval si selecty. Je to o moc jednodussi.
Leo
Profil
"Ale já bych to potřeboval právě podle toho označeno/neoznačeno."

Nejak nerozumim cemu rikate oznaceno/neoznaceno u option. Podle me musi onchange u selectu (a nasledna detekce vybranych options pres pole oprions a vlastnost selected) stacit na vsechna myslitelna vyuziti selectu. Leo
Karel B.
Profil *
Diky, tohle jsem chtel vedet. Cili udalost sledujici zaskrtnuti/nezaskrtnuti na optionu neexistuje a musim to tedy udelat testovanim celeho selectu.
Leo
Profil
Option se nezaskrtava. Leo
Karel B.
Profil *
Prave proto pisu oznaceno/oznaceno :-). Mam select (samozrejme s multiple) a vramci nej mohu oznacit nektere optiony.
Karel B.
Profil *
Jo uz to vidim, omylem jsem se spatne vyjadril, omluovam se. Vyrok o zaskrtnuto/nezaskrtnuto a nahrazuji puvodni oznaceno/neoznaceno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0