Autor Zpráva
slami
Profil *
Mám problém s tímto textem: Potřeboval bych aby se mi v daném rámečku který mám jakoby odrazil od stěny jel zpět

<table width="750px" border="0" cellspacing="6" cellpadding="0">
<tr>

<td width="600px" height="30px" bgcolor="#FA00BC" style="border: 1px solid #000000;" COLSPAN="3">
<CENTER>
<span id="textik" style="position:relative;"><b>Vítám Vás na stránkách Ondřejova :-)</b></span>
<!-- muze mit i absolutni pozici, ale pokud se nastavi top a left, budou znulovany ve skriptu (lze prepsat)-->

<script>
var stylTextu = document.getElementById("textik").style;
var poziceX = 0;

var poziceY = 0;

function start(){

window.setInterval("krok(5,0)", 120)

}

function krok(stepX,stepY){


poziceX += stepX;
poziceY += stepY;


stylTextu.left = poziceX + "px";
stylTextu.top = poziceY + "px";

}


start()
</script>
BaTeCzKo
Profil
slami
Tohle jde, myslím, udělat přímo vlastnostmi tageu <marquee>. Ale jinak bych to asi nepoužíval, protože nějaký skákající, létající nebo běžící text není příliš vkusný...
Mistr
Profil
slami
http://www.jakpsatweb.cz/html/rozsireni.html#marquee - jen informace pro Tebe o tom, na co zde již upozorňoval BaTeCzKo.
pepek
Profil
souhlasím taky jako ostatní ale až na to že se mi pohybující text líbí a tyky ho používám ale přes HTML
DJ Miky
Profil
pepek
To, že se líbí tobě, neznamená, že se líbí všem návštěvníkům tvých stránek. Já ho přímo nesnáším, stejně jako animované GIFy apod.
Bubák
Profil
pepek Někdo si stránky prohlíží, ale jsou i tací, kteří stránky čtou, a čtenáři nenávidí běžící texty.
Petr
Profil
Skusto tímto způsobem:

<table width="750px" border="0" cellspacing="6" cellpadding="0">
<tr>
<td width="600px" height="30px" bgcolor="#FA00BC" style="border: 1px solid #000000;" COLSPAN="3">
<CENTER><MARQUEE BEHAVIOR="ALTERNATE" DIRECTION="LEFT" BGCOLOR="Fuchsia"><b>Vítám Vás na stránkách Ondřejova :-)</b></MARQUEE></TD></Table>

Je to lepší než jsi tu ty napsal.
RPG
Profil
Mimochodem, prosím, nepoužívej to. Lidé se bez toho obejdou, není to hezké.
adamico
Profil
a keby niečo , existuje ovela lahšie html. vid http://www.portalalfa.com/1/Html/marquee.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0