Autor Zpráva
Nat
Profil *
Zdravím,

javascriptem se zabývám velmi málo moje maximum jsou kontroly formulářů, jinak těžiště mám v php. Potřebuji udělat takové javascriptové udělátko a zajímá mě, jestli někdo nedělal něco podobného případně, jestli by mi s tím někdo pomohl.

Popis:

Jedná se o otázku v testu týkající se emocí. Otázka zní jak na Vás působí tento obrázek? Je tam obrázek a pod ním by měl být posuvník, který představuje sto procent a úvodní nastavení je na nule. Odpověď dotazovaného spočívá v tažení táhla na tom posuvníku doprava a nad posuvníkem se budou ukazovat procenta po 1 od 0 do 100 a bude se vždy po 10 procentech měnit jeho barva (od negativní do pozitivní).

Když takhle dotazovaný tahem odpoví, zůstane posuvník s barvou a nadepsanou hodnotou např. 17%.

No a těch 17% potom potřebuji předat jako proměnou php skriptu, který bude zpracovávat ten formulář.

Pokud jste někdo něco podbného dělali a máte chuť se podělit budu rád. Předem děkuji za jakýkoliv nápad nebo odkaz.

Nat
DJ Miky
Profil
A není lepší udělat prostě odkazy 0,10,20,....,100?
Leo
Profil
Kolik za to? :-) Leo
Nat
Profil *
to DJ Miky, bylo, ale z emočního hlediska to je jiné ...

to Leo já za to nemám nic, ta aktivita je školská a spíše jsem očekával, jestli někdo kdo se javascriptem zabýval neviděl někdy nějaký tutorial s podobným problémem. Ne hned otázku na peníze, ale když tu je, jsem ochoten zaplatit dotyčnému pár piv v Praze na víc bohužel nemám.


Nat
Leo
Profil
Co se tyka posuvniku, muzete se inspirovat michatkem barev, co kdesi kdysi vytvoril dgx:

http://www.dgx.cz/tools/colormixer/stripe.php

Leo
Anonymní
Profil *
to Leo, to je přesně ono díky moc za ten tip myslím, že z toho už vykoušu přesně to co potřebuji

Nat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0