Autor Zpráva
dspanhel
Profil
Chtěl jsem použít na své stránce cotojátka od Dera ( http://dero.name/js/readme.html ), ale jak se zdá, tak se nějak nesnáší s input type=password - když mám na jedné stránce cotojátka i toto pole, tak hodnota v poli vždy zmizí ... Přitom v kódu je. Vypadá to na nějaký bug. Máte ten samý problém?
peta
Profil *
dspanhel
chyba 0: zakladni, kde mas odkaz na tvou stranku? Derova stranka mi je na 2 veci, tam vse funguje, jak ma.

chyba 1: cotojátka od Dera , to je jako si zkopirovat JS od Pixyho, vysledek je stejny, problemy a problemy.
chyba2: class="nejaka_trida" , jmeno tridy s podtrzitkem (vynalez zkazy)
chyba3: http://dero.name/js/tooltips.js
viz chyba 1, zapis JS je naprosto uzasny, pak to ma jako fungovat. Schvalne si najdi na strance mail Dera a napis jemu. Sem zvedavy, jak dlouho mu bude trvat, nez problem vyresi?
Ja myslim, ze to ma odnekud zkopirovane...

Mno, a protoze to Derovo nejak funguje a nedal jsi stranku, kde se chyba projevuje, tak z meho pohledu je vse v poradku, vyresene, nemas zac :)

Nahore, v menu mas "Pravidla diskuse" , mozna, kdyby sis dal tu praci si je prostudovat, tak bys pochopil, proc jsou prave takova.
Timy
Profil
Jsem jediný, koho ten člověk <del>sere</del><ins>štve</ins>?
thingwath
Profil
Který?
Timy
Profil
Ten druhý, tedy neregistrovaný uživatel peta.
thingwath
Profil
Se sere si zatím jediný, zvolíme-li mírnější slova, pak bychom možná mohli být dva.
Timy
Profil
thingwath
Takto?
thingwath
Profil
Dejme tomu :-) Můj vztah je spíše neutrální, aby mě někdo začal štvát, bylo by k tomu potřeba trochu více :-) Ale určitě není pozitivní.

Což mi ale připomíná, že jsem si zrovna dnes chtěl Derovi postěžovat na chybičku, která se u mne u cotojátek objevuje :-)
Dero
Profil
peta: Prosím, neurážej mne. Snaž se mě ignorovat alespoň tak, jako ignoruji já Tebe. Tedy absolutně.

dspanhel: Tebe prosím o jedno- až dvoutýdenní strpení, nová Cotojátka jsou snad definitivně na cestě. Pokud mi napíšeš na mail (j.polakovic@gmail.com), rád Ti poskytnu i dřívější betaverzi. Byl bych jen rád, kdybys ji vyzkoušel.
koudi
Profil
uživatel peta by zasloužil zlámat hnáty. Místo aby si vážil toho, že Dero si dá tu práci a něco napíše a navíc to ještě dáv olně komukoliv k dispozici, tak jenom prudí. Zkus udělat něco sám chytráku!

1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 5 ... 6 ... 7 ... 8 ... 9 ... 10 ... a sem zase klidnej :).
audant
Profil
Dero: Týýýjo nová CoToJátka? Akorát mám pocit že uběhlo víc jak 1-2 týdny. Nemůžu se dočkat.
Bubák
Profil
<sory>
Vzhledem k tomu že CoToJátka jsou vydány pod GNU GPL, těším se na peta-jatka!
peta, sorry
</sory>

Dero: Týýýjo nová CoToJátka? Akorát mám pocit že uběhlo víc jak 1-2 týdny
Že by Dero byl Chamurappi? Oba nedodržují termíny a velice dobře znají HTML, XHTML, MSIE, ...
- To je takový můj pravděpodobně nepovedený pokus o vtip, obou si vážím.

Já raději volím slovní spojení, ve kterých jsou nicneříkající časové "termíny", jako "brzy", "mám v plánu udělat"...
Dero
Profil
Bubák: Mám brzy v plánu ta Cotojátka opravdu udělat.

Ne, teď vážněji. Mám je hotová, jen jsem přišel na nápad, jak je udělat ještě lépe. Tak koketuji s myšlenkou, že bych je napsal znovu. Divný přístup, není-liž? Ale to je jen projev perfekcionismu.

Jinak můj vztah s Chamurappim by se dal označit jako... nadstandardní.
peta
Profil *
koudi :))) Ale ja mam par veci. Cojovatka zrovna ne, ale mozna zkusim s tim Derovym kodem neco udelat, az budu mit cas.
Ted mne treba trapi toto:
http://mracek.hostuju.cz/chat/
Das tak Ok, zvolis posledni mistnost nebo nejakou od konce a das tam adresu : http://localhost1/ a cely script se zacykly na nejakem JS reg vyrazu. A docela dost mne to trapi. localhosta jsem uz poresil, dal jsem to do podminek domeny. Ale nemuzu tam takto davat vsechno.

Dero To te nemelo urazet, mi se jen ten kod zda velice neprehledny. Nic vic. Ovsem nedavno jsem to zkousel, funguje ti to celkem obstojne, to zase vsechna cest.

Bubák To je mi v celku jedno, jestli je to Dero nebo Chamurapi. Ja hodnotim lidi podle toho, jak se chovaji ne podle prezdivky. Dero je u mne vys ne Chamurapi :)
peta
Profil *
Dero Ja jen chtel rici, ze kdyz mi da odkaz na tvoje cojovatko, tak je mi to na 2 veci, kdyz problem je mozna na jeho strance. Takze nez zacnu studovat tvuj kod a ztracet treba zbytecne, rad bych videl i to ostatni.

koudi
Ale jestli chces, tak specialne kvuli tobe si muzu tu praci ted dat, protoze jsem zrovna doresil 1 z problemu, asi pred hodinou.
YoSarin
Profil
Chjo, je mi líto že do této diskuze zabředám.
Sire peto, já třeba taky hodnotím lidi podle toho jak se chovají. A Dero je u mne také výš než Chamurappi. Ale Vaše osoba je na mém seznamu hodně hluboko - nezachrání Vás ani váš JavaScriptový um, který pravděpodobně alespoň nějaký bude.
A pokud Vás zajímá proč jste tak nízko, tak vězte že jsou to především věty typu "mozna zkusim s tim Derovym kodem neco udelat, az budu mit cas", které ve mně vyvolávají zuřivost. Nevím proč, ale zní to jako by se mistr světa uvolil, že teda tomu packalovi pomůže, když už musí a jestli se k tomu dostane.
Proti pomoci by asi málokdo něco namítal, myslím že ani Derovi by nevadilo kdyby Cotojátka někdo vylepšil a dal mu vědět co a jak, ale tenhle přístup podobnou snahu popírá už z počátku.
Howgh
Yo'Sarin
Bubák
Profil
Oprava:
Vzhledem k tomu že CoToJátka jsou vydány pod CoToJátka... - to je blbost
Vzhledem k tomu že CoToJátka jsou vydány pod GNU GPL... - tak je to správně, tak jsem to chtěl napsat. Chyba se mi vloudila při "pastování", ve svém původním příspěvku jsem chybu opravil.

Licence GNU GPL umožňuje vydání upravených verzí. Co vše je třeba splnit, je v GNU GPL popsáno.

YoSarin
Věta "mozna zkusim s tim Derovym kodem neco udelat, az budu mit cas" ve mně vyvolává úsměv. Pokud by ji napsal kdokoliv z těch, kteří už Derovi s čímkoliv pomohli, vyvolava by ve mně očekávání.

Koukám, že jsem napsal spoustu OT. Polepším se.
Anonymní
Profil *
uživatel PETA je exot pohybujici se po internetovych diskuzich zabyvajicich se tvorbou webu a kritizujici kdekoho se svou standartni sadou pripominek. Pred nejakym rokem opruzoval na Grafika.cz okdud ho ale mistni komunita brzo vykopala pro jeho naprosto zcestne komentare. Tvari se jako mistr sveta ktery sezral veskerou moudrost o tvorbe webu ale kdyz se podivate na jeho infantilni stranky brzo pochopite s kym mate tu cest.

Reknete mi ktery normalni chlap si udela stranku . A da na ni sve fotky jak vypadal ve 12,14,17,18 a 21 letech :-). Péťovy stránky
A v životopisu do praxe uvede: "Civilní služba: zahradničení, kopání, nakládka, úklid města, sněhu"
:-) :-) On i ten vyraz tvare vyjadruje vysokou inteligenci.

Vzhledem k jeho veku bych ocekaval jiz trochu zmoudreni ale je to proste nekdo kdo se naucil nejake zaklady a ma potrebu vsem okolo radit a kritizovat. Kdysi se naucil pouzivat pug-in HTML validator do Firefoxu a vsechny jeho prispevky se vyznacovaly tim, ze kazdeho zjebal kolik tam ma chyb. O jak e chyby se jedna ale bylo jiz mimo jeho chapani.

Takoveho jedince je potreba ignorovat. Ono ho to casem prestane bavit.
peta
Profil *
YoSarin Kdyz to beres takhle. Ja myslel, ze to ma volne siritelne a ma atm par zajimavych veci v kodu. Nevim, proc bych ztracel cas resenim jiz poresnych casti, kdyz staci vylepsit ty ostatni. Takhle mam par her z javascriptkit.com , ktere proste v nekolika prohlizecich nejeli.
Na rozdil od tebe mam ale spoustu jine prace, cili muj pristup je, ze v zajmu rozptyleni bych to mohl zkusit vylepsit.
Bubák
Profil
Reknete mi ktery normalni chlap si udela stranku . A da na ni sve fotky jak vypadal ve 12,14,17,18 a 21 letech :-)
No a co?

On i ten vyraz tvare vyjadruje vysokou inteligenci
Nemusí
Stephen Hawking, Albert Einstein.
Dero
Profil
Už jsme dost OT. Nezlobte se, zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0