Autor Zpráva
krteczek
Profil
Dobrý den, javaskript neumím a potřebuji vyhledávat v načtené stránce, kterou tvoří tabulka, kde každý řádek má unikátní id, (třeba 1000 řádků) a někde na té stránce formulář, do kterého by se psali hledané id udaje a po odeslání by v případě že položka(id) existuje přeneslo na požadovaný řádek, nebo vypsalo text že takový udaj v tabulce neni... a aby to fungovalo i na lokále bez netu (ofline) bez nutnosti stránku znovu načítat.
Jde něco takového v javaskriptu vytvořit? A když jo, tak kudy vede cesta?
Díky krteczek
wizard
Profil
Hledej na googlu, většinou jsou to JacaScriptové zvýrazňovače, které hledají zadaný text na stránce.
krteczek
Profil
wizard: no já spíš potřebuji: mám tři inputy:

<form name="search" method="get">
<input type="text" name="kod" id="kod">
<input type ="radio" name="naskod" value="1">
<input type="radio" name="naskod" value="2">
<input type="submit" name="hledat" value="hledat">
</form>

a potrebuji js ktery to co je zadane v "kod" osetrit podle toho ktera volba radiobutonu byla vybrana: do formu zadam 356 a vyberu 1 prvni možnost, z radia. js z toho udela #k_356 a ten se odesle jako adresa takze v adresnim radku bude nazev-scriptu.html#k_356 a tim padem se mi aktualni stranka nacte _znovu_ a zaroven se v html najde <tr id="k_356"> a na ten to odkaze (tohle uz dela prohlizec) potrebuji jen sestavit ten odkaz. Php zvladam ale js jde totalne mimo mne:-(
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0