Autor Zpráva
TooFew
Profil
Zdravim. Už 2 dny nad tím sedím, rýpu se v cizích zdrojácích, ale protože JS moc neumím, nechápu, jak vytvořit formátovací značky jako jsou třeba tady. ([b],[i]...). Prostě aby se po kliknutí na ikonu vložil na konec textu v <textarea> nějaký kód. V mojem případě <b>. Stačí, když mi nějak srozumitelně pro amatéra vysvětlíte princip + jednoduchý zdroják nebo třeba hodíte odkaz na článek. Díky...
paulos
Profil *
<input VALUE="B" TYPE="button" NAME="end"
onclick="add_to_arena('<b&gt; </b&gt; ') ">
TooFew
Profil
Bohužel.... Toto mi nefunguje. (Opera 9). Tady na fóru je do dělané nějak složitěji.. Potřeboval bych něco, co funguje všude. (všude, kde je JS samožřejmě. :-))
paulos
Profil *
<script type="text/javascript">
function add_to_arena (text) {

document.aktuality_form.zprava.value += ''+text;

}

</script>

<input VALUE="B" TYPE="button" NAME="end"
onclick="add_to_arena('<b&gt; </b&gt; ') ">

<textarea NAME="zprava" ROWS="35" COLS="110"></textarea>

zkus tohle,mě to funguje
TooFew
Profil
předpokládám, že aktuality_form je název formuláře.
TooFew
Profil
Jo. Super. Rozjel jsem to. Dík. :-)
paulos etruska
Profil
jj
TooFew
Profil
UPDATE: sorry, ale FireFox 1.5 mi to pořád nebere (IE + O jsou OK). Prosím o optimalizaci, pokud někdo víte. Nebo jestli to je jen nastavením FF. (JS mám zapnutý)
caesar1987
Profil
skus pouzit document.getElementById('prvok_meno')

malo by to slapat
Vero
Profil *
Nazdar. Chcela by som spraviť niečo ako test s radio-buttonmi, kde A, B, C majú nejakú hodnotu (napr. 1, 2, 3 body) a dole sa mi vo formulár-texte objaví počet bodov. Neviem len, ako deklarovať tie premenné v scripte tých odpovedí. Vie niekto, ako na to?
TooFew
Profil
Vero
Založ si na to nový thread. A zkus trochu lépe položit otázku.... Mysím, že vím co chceš, ale nejsem si jistý. :-)

caesar1987
OK. Snad to pojede.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0