Autor Zpráva
venca12
Profil
Nazdárek,

všude po netu jsem hledal jednoduchý dropdown datumovník (kalendářík) a nic jsem nenašel. Něco ano, ale skript měl zhruba 100K a úpravy v něm byly nemožné, takže mi nevyhovoval. Nakonec jsem se rozhodnul napsat si ho sám. Důraz jsem kladl na jednoduchost použití, tzn. žádné dvaceti řádkové inicializace a pod. Nemá moc funkcí, jenom to nejdůležitější. Kdo měl podobný problém, může využít tedy využít ten můj. Vrací datum pouze v českém formátu, tzn. den.měsíc.rok.

testovací provoz

Styly
Skript

Pokud ho budete chtít použít na vlastních stránkách, stačí jenom vložit skript, například pomocí:
<script type="text/javascript" src="datumovnik.js"></script>
a vytvořit instanci objektu Tdatumovnik, třeba takhle
nazevDatumovniku = new Tdatumovnik('idInputElementu');
, kde nazevDatumovniku je libovolny nazev, který pokud nebudete chtít ručně volat některé metody datumovníku nebudete potřebovat a idInputElementu je id inputu do kterého se bude vkládat vybrané datum.

Testoval jsem to na ie a ff, na opeře to nechodí, zřejmě bude problém v refreshi objektu. Neničím tam všechny vytvořené elementy (td, tr, th, atd), ale jenom hlavní table a opera se s tím zjevně nechce kamarádit a vůbec se to na ní nějak divně zobrazuje.

Teď to nejdůležitější, pokud máte nějaké nápady, anebo připomínky, sem s nimi.
Anonymní
Profil *
http://www.weblight.cz má zajímavý kalendář!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0