Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
potreboval by som niake pocitadlo ktore by pocitalo kolko krat sa refreshla stranka....a niekde to aj vypisovalo...
djlj
Profil
A? Tak si ho napiš, nebo se rozhlédni na internetu. Hotscripts.com.
Anonymní
Profil *
keby si ho viem napisat tak tu s tim neotravujem...:-)
Anonymní
Profil *
nepohladal by mi to niekto na hotscripts.com? ja som tam hladal a niako sa v tom ztracam...pls
peta
Profil *
Anonymní
"nepohladal by mi to niekto na hotscripts.com?"
Tak jako, kde si myslis, ze jsi? Zadarmo u nas nikdo nic nedela. Jenom za tu radu bys mel platit, kdyz si to neumis najit v google.

"pocitadlo ktore by pocitalo kolko krat sa refreshla stranka"
A to jako proc a jako k cemu? Treba kazdy mluvime o necem jinem, ale pocitadlo stranek se dela v PHP. Co s tim ma spolecny JS?
Cili "hotscripts.com" - "PHP" - "counter"
Jo, slo by to udelat i v JS Cookies, kde si do cookies zapisujes +1 pri kazdem refresh. Ale jako cookies pak muzes rucne smazat a jsou u tebe, takze je to jen udaj pro tebe a ne pro ostatni. Pro ostatni musis ukladat do PHP souboru nebo do MySQL tabulky + PHP (nebo SQL + nejaky jazyk ASP, CGI, Perl, Rubi...)

"keby si ho viem napisat tak tu s tim neotravujem"
Tak jako hotovy script ti tu nikdo plodit asi nebude. Dam ti odkaz na program, co pracuje s cookies, dam ti odkaz na programy, kde jsou PHP pocitadla, ale delat to za tebe a skladat dohromady? Zadarmo ani to kure...
peta
Profil *
Anonymní
treba s tim cookies mam hru, ktera si zapisuje nejvyssi score:
www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm
- digiinvader
- mazesmith generator
- a tusim jesta dalsi 3
Anonymní
Profil *
nechem to ako pocitadlo pristupov mam jednu stranku ktora sa sama refreshuje a pri kazdom refreshy nieco posiela....a chcel by som to pocitadlo aby pocitalo kolko krat sa refreshla stranka aby sa vedelo kolko toho sa uz poslalo...
peta
Profil *
Anonymní
nechapem. Ale mohol by si sa aspon podpisat :)
Skus to vyvetlit na nejakej stranke, co by to presne malo robit.
Ked sa stranka nacita, tak... Ked si ju zobrazi niekto iny, tak... atd
inac:
"hotscripts.com" - "PHP" - "counter"
Anonymní
Profil *
malo by sa to pocitat kolko krat sa kazdemu userovi refresne stranka preto som to chcel cez js a nie php lebo to mi pocitalo na serveri...alebo by som potom musel vymysliet niake prihlasovanie aby to php pocitalo pre kazdeho usera jednotlivo...na usivatel Janko pride na stranku odosle jedenn form a vystupna stranka s toho formu sa zascne sama refreshovat a chcem aby ten script pocital kolko krat sa jankovy refrea stranka ked si ju otvori niekto iny tak aby to zas jemu pocitalo kolko krat sa to refrehlo..
peta
Profil *
Anonymní
Ano, to je presne Javascript - cookies.
Do cookies zvysujes hodnotu. Tuto hodnotu pak nemuze zobrazit zadny jiny uzivatel, protoze je ulozena na pocitaci uzivatele Janko a ne na serveru.

Podobne mam reseny ten mazesmith generator, kde se uklada pri SAVE bludiste rucne namalovane do cookies.
Podobne je delany digiInvader, kde se do cookies uklada score.
A podobne mam delane prepinani skinu na strance nahore:
www.volny.cz/peter.mlich/

Problem je, ze cookies se daji snadno ovlivnit, upravit, poku si tam davas treba hesla :) nebo smazat. Cili pokud to chces jen na pocitani, tak je to v pohode.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0