Autor Zpráva
radiomagor
Profil
Jak mám udělat, že se mi nějaký obrázek změní v závislosti na čase? Například tam bude jeden obrázek od 11:00 do 12:00 a ve 12:00 se změní na jinej a zas tam bude do 13:00 atd.
peta
Profil *
Jedine tak, ze si ten cas vytahnes PHPckem ze serveru, protoze kdyz si tam nastavim v JS, ze mam 12:00 a ty mas na serveru 9:00, tak dostaneme uplne rozdilne vysledky.

Jinak viz
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub2
snezeni 4x (3k+6) (snow) pro 4 rocni obdobi... To je presne takovy priklad o jakem jsem psal. Zmen si v PC datum a zmeni se ti obrazky, ikdyz je teprve leto, muzes snezit
24k
Profil *
peta> kdyz nabizis ukazkovou stranku plnou JS a PHP atd ...tak bych se aspon postaral o to aby neco fungovalo na 14 odkazu co sem klepl se mi 14x zobrazilo stranka neexistuje.
peta
Profil *
24k
Jo, kdyz klikas zrovna tehdy, co jsem tam nahodil novou verzi, jeste neodladenou? :) Jeste pred 18:00 bsechno fungovalo, vis?
Ja totiz svoji stranku menim.
peta
Profil *
24k
klikni si na zobrazit zdrojovy kod, ty odkazy totiz generuje javascript :)
peta
Profil *
24k
Takhle, abys tomu rozumnel, ja ji menim asi 3 dnym presne jen tuto stranku. Ktera do tech 18:00 fungovala a ted ji tam zas spustim, protoze jsem zaznamenal vice chyb. Ono mi to totiz jelo, ale pak jsem delal zmeny v JS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0