Autor Zpráva
esemeska
Profil
Ahoj!

mam na tagu acronym udalost:

onclick="location.href = '#posun';"

ale potreboval bych, aby se provedla az za nejaky cas, nejlepe tak za 0.5 - 1 sekundu

V JS umim opravdu jen ty nejjednodusi veci, muzete mi nekdo prosim napsat jak to mam udelat?

---(v kategorii Jak neco udelat mi nikdo neporadil, tak jsem tady)
tiso
Profil
Prečítaj si pravidlá diskusie a podľa toho zakladaj tému do správnej kategórie a so správnym názvom... Podľa tohoto by som Ťa mal odkázať na nejakú erotickú zoznamku...
WanTo
Profil
onclick = "window.setTimeout('location.href=\'#postun\';', 1000)"
esemeska
Profil
tiso
co to jako melo byt? Myslis, ze ses nejakej dulezitej nebo co?
Proc mne to pises? Ja tady nic o erotice nepise, aspon o tom nevim.
tag acronym je validni html tag a ne zadna erotika... aspon ne u me

WanTo
diky moc, doufam, ze to bude fungovat
tiso
Profil
esemeska
Narážal som na názov: Prosim, potrebuji to!
K ostatnému sa nevyjadrujem...
esemeska
Profil
tiso
Aha :D, tak to se omlouvam, vubec me nenapadlo, ze to takhle muze vyznit
DJ Miky
Profil
esemeska
Jednoduché řešení: Pojmenovávat správně topicy - třeba "Provedení akce až za 0,5 sekundy" by byl dobrý název...
esemeska
Profil
DJ Miky
Diky
FlashEntity
Profil
No koukám, že Tiso má bujnou fantazii... :DD
A nebo už koukal do PC moc dlouho, a byl unaven... ;)

Přeji všem, hezký den, a nejen erotický sen! :)
koudi
Profil
FlashEntity
Já osobně s tisem souhlasím. Lidi, co neuměj ani správně pojmenovat topic (např. "Prosím potřebuju to","PLEASE HELP!!!", "Pomozte - spěchá" apod), si podle mě odpověď nezasloužej.
FlashEntity
Profil
No, mě to osobně nedělá problém, pokud mám náladu, čas a možnost, tak pomůžu... A neřeším hlouposti jako je název.
Jiné by bylo, kdyby někdo otevřeně prudil ostatní, sprostě jim nadával apod.
A pak taky některé arogantní odpovědi, některých co něco umí, jsou taky odsouzení hodné...

Každý má nějaký názor a přístup, lidi prostě nejsou nalajnovaný... ;) Takže to neřešme!
Školník
Profil
Jelikož tu uživatelé vyhledávají a ne každý má náladu procházet topíky s nesmyslným pojmenováním, tak mi připadá pro všechny zúčastněné strany výhodnější pojmenovávat smysluplně. Každý má nějaký názor a přístup, lidi prostě nejsou nalajnovaný... Takže TO ŘEŠME! :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0