Autor Zpráva
doveda
Profil *
čauvec lidi :)
To, že onUnload při zavírání prohlížeče horním křížkem dokáže vyhodit hlášku, to už jsem odzkoušel

Ale aby mi onUnload dokázal vyhodnotit funkci, ve které by bylo více příkazů mi nejde.... třeba
zaslání dat na server, načtení nové stránky a udržet ji tam po určitou dobu atd ....


je vůbec něco takovýho v JS možný????
FantomX1
Profil
NO ja sa obavam ze to nie je mozne, este by si mohol dat vykonanie funkcie do alert hlasky a skusit ci sa nieco stane, ale pochybujem.

<body onUnload="alert(funkcia())">
peta
Profil *
doveda
"načtení nové stránky a udržet ji tam po určitou dobu"
To mi prijde jako SpyWare efekt, to ma asi kazdy prohlizec zakazane. Precti si dokumentaci.

"zaslání dat na server"
A to je k cemu dobry? Proc zasilat data ze stranky, ktera je vykrizkovana? Kvuli nejake statistice nebo co?
To mi zas prijde jako Virus efekt.

"dokázal vyhodnotit funkci"
To by i mohlo jit, zalezi na tom, jaky mas kod.
<body onunload="a();b();c();alert(vysledek);">
To by melo jit teoreticky ciste bez problemu.
peta
Profil *
Mimochodem nejaka beta verze IE obsahuje vestaveny SpyWare, ktery sledoval, ktere tlacitka mackas v menu.
A ted nejnovejsi IE7 beta 3 obsahuje vestaveny SpyWare, ktery odesila do MS, na jake stranky chodis. Je to 1 z asi 100 zaskrtavacich policek v nastaveni, default=on. Co k tomu dodat vic? Sledovan na kazdem kroku.
Anonymní
Profil *
FantomX1,peta : díkes

a k těm podezřelostem :)
- posílání dat z vykřížkovaný stránky .... zkouším klasickou prohlížečovou kolovou tahovou hru na více dnů a abych nemusel každou změnu dat ukládat na server a tím všechno zdržovat, ukládám je do cooki a odesílám pak najednou pro uložení do souborů až po odehrání kola. Problém ale nastává, když někdo odehraje část, odskočí si a zavře né nějakým přichystaným tlačítkem, ale křížkem. Pak by byly data v háji. Coki mám schválně v platnosti jen po dobu otevření prohlížeče. To z důvodu, abych v průběhu hry
nebyl vázán na jeden počítač.

-to načtení stránky a udžení po nějakou dobu, to je tak trochu v souvislosti s předchozím
doveda
Profil *
soráč, ten anonim jsem já :)
peta
Profil *
doveda
jj, neco jako rd2.cz , je mi to jasne. Tak to ma proste hrac smulu, no :) Muzes na to upozornit v napovede.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0