Autor Zpráva
Nedy
Profil
Asi jste to už někdy viděli: Na formuláři je input do kterého máte zadat datum a vedle je tlačíto po jehož stisku se objeví malý kalendář. Nalistujete si správné datum a po jeho výběru se hodnota přepíše do inputu na formuláři a okénko se zavře. Něco podobného je třeba i na Seznam emailu, když vybíráte adresu z adresáře.
Nemáte někdo v rukávu nějaký skriptík?
Nejde mi o ten kalendář, ale spíš jak nastavit to okno, předat hodnotu a zavřít okno.
Wan-To
Profil *
Zaregistruj se na MujWeb.cz, je tam WYSIWYG editor, který k vytváření tabulek používá postup, jaký jsi tu popsal (otevře se okno, napíšeš počet řádku, sloupců... ...stiskneš OK a tabulka je hotová). Zkus prohledat zdrojáky, někde tam fude funkce createTable() používající window.showModalDialog() (já už jsem ty zdrojáky jednou prohledával ;-) ). Myslím, že po jejich nastudování by jsi měl být schopný svůj problém vyřešit.
Fred
Profil
No spíš bych doporučil hotové řešení http://www.dynarch.com/projects/calendar/
Hugo
Profil
Slo by to resit i Flashem, pak by to nebylo tak moc zavisle na nastaveni prohlizece, ale bude to samozrejme slozitejsi na vytvoreni nez JS. Ovsem vysledek bude IMHO lepsi.
Fred
Profil
PS: ten zdroj se trochu od mé minulé návštěvy znepřehlednil, tady je odkaz na demo http://www.dynarch.com/demos/jscalendar/ kdyby to nebylo k nalezení ;-)
centi
Profil
http://www.fczbkk.com/js/calendar/index.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0