Autor Zpráva
meca
Profil
Zdravím,

své pokusy o javascript jsem omezil na již zhotovené skripty. Jaké však bylo moje překvapení, když k jednomu ze skriptů, které jsem chtěl používat byl přiložen framework mající téměř 50 kB. Přiznávám, nevyznám se v tom, ale přecijen se mi to zdá nějak moc...

Chci se tedy zeptat, je normální nechat uživatele stahovat takovýdle hovadiny nebo je to opravdu hovadina?
filip186
Profil
A co to je za hovadinu?
meca
Profil
http://prototype.conio.net/
Dero
Profil
meca: Prototype je mimořádně komplexní (a poměrně efektivní) JS framework, který doceníš asi až při pokročilé práci na komplexních dynamických aplikacích (ideálně tzv. AJAXu). Navíc komprimovaný má pouze 21kB.
meca
Profil
Dero
No já se jen podivil nad tou ironií osudu, kdy mi v nedaleké útlé knihovničce zeje knížka, v které se píše něco o minimalizaci úplně všeho, v které i uvozovky u HTML atributů jsou hříchem... A nyní toto?

Inu, takže říkáš, že se toho nemám bát? Všechny nervózní uživatele posílám případně k tobě, díky moc ;)
filip186
Profil
Kdyby to byla hovadina, že to posune text o 1cm doleva, tak potom to nepoužívat.
meca
Profil
> Navíc komprimovaný má pouze 21kB.

Ehm.. a jak ho zkompromituju? 8-/
filip186
Profil
Ehm.. a jak ho zkompromituju? 8-/
LOL, co to je za blbost? Snad zkomprimovat, ne?
meca
Profil
Ehm.. můžu ještě otázečku? Jsem to nakonec zkomprimoval nějakym komprimátorem a ten JS vůbec nefunguje. Asi sem vůl, nevidí v tom někdo nějakou botu?

Děkuji :)

filip186
No... ROLFik --;)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0