Autor Zpráva
jenda
Profil
Ahoj, muzete mi prosim poradit s nasledujicim problemem?
Mam stranku s formularem, pomoci nehoz nahravam soubory na server. U velikeho souboru odeslani formulare trva dlohou dobu nez se nahraje na server, tak jsem si vyrobil animovany gif, ktery se na tuto chvili zobrazi a informuje uzivatele, ze se nahrava soubor. Animovany obrazek je pomoci display = none "schovan" a po kliknuti na submit jej javascriptem nastavim na block cimz se zobrazi a animuje. Takto to funguje ve Firefoxu, Netscapu... az na IE, obrazek se sice zobrazi ale neanimuje - zobrazi se prvni snimek.

Predem dekuji za radu.
Bubák
Profil
Nemám to otestované, ale zkusil bych visibility: hidden | visible. Taky by mohla bez problémů fungovat třeba změna pozice, ať absolutní, nebo relativní., pro zneviditelnění vypozicovat obrázek někam na left: -10000px.

Dodatek - hlavně bych tam dal text "Formulář se odesílá, bude to chvíli trvat", nebo podobný. U animací počítat s tím, že je někdo může mít vyplé, tak tomu přizpůsobit první frame.
jenda
Profil
S visibility je stejny problem jako s display... Kdyz ho uhnu a po stisku tlacitka vratim, slo by, ale nespusti se animace od zacatku...:-)
los
Profil *
Internet Explorer prestane prehrávať animácie pri opúšťaní stránky. Dal by som tam ten text, ako píše Bubák a nechal by som to tak. Prípadne to môžeš odoslať do nejakého skrytého iframe, ktorý si vygeneruješ.
peta
Profil *
jendapro nahravani pouzit IFRAME a obrazek dat do hlavni stranky. Cili javascriptem bych to presunul do skryteho iframe a teprve potom odeslal skryte. Pak se ti obnovi skryty iframe a javascriptem muzes rozhodnout, co se stane pri obnoveni.
Tak nejak podobne to mam na chatu, obnovovani radku:
http://mracek.hostuju.cz/chat/
jenda
Profil
Tak jsem to vyresil. Schovavam je obrazek a tu animacni cast GIFu jsem napsal v Javascriptu. Ted to slape vsude!
Diky za napady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0