Autor Zpráva
tomasnoz
Profil *
Potřeboval bych nějak zjistit, jakou má stránka velikost(myslím tím objem dat, ne rozměry). Znáte na to někdo nějakou funkci?
RPG
Profil
document.fileSize?
tomasnoz
Profil *
a dá se taky nějak zjistit velikost dokumentu i s obrázky a podobnými věcmi? (myslím tím úplně všechno, co se bude načítat)
RPG
Profil
tomasnoz
Pravý klik, vlastnosti.
Obávám se, že o jiné možnosti nevím :o).
tomasnoz
Profil *
po pár hoďkáh hledání jsem z nějakýho pluginu nebo něčeoho takovýcho(jmenuje se to WDO) do mozilly, psanýho v javascriptu vytáhl tohle:

var ioService = Components.classes["@mozilla.org/network/io-service;1"].getService(Com ponents.interfaces.nsIIOService);
url = "http://213.226.232.155:10088/upload/Noha/06-11-05-zempl/CIMG5230.JPG" ;
fileSize = ioService.newChannelFromURI(ioService.newURI(url, null, null)).open().available();

jestli to prosím chápete(já vím, jen, že by to mělo vytvořit datový proud nebo tak něco a zjistit velikost obrázku, ale víc netuším), tak mi prosím napište co v tom je špatně. jo FF mi hází:

Chyba: uncaught exception: OdepYení pYístupu pro získání vlastnosti UnnamedClass.classes

a taky nejlépe nějakou alternativu pro IE, protože hodně pochybuji, že tahle část(["@mozilla.org/network/io-service;1"]) bude stejná i pro IE.

předem moc dík za pomoc, protože už si s tím hraju skoro celý den
beein
Profil *
Tohle z běžné stránky fungovat nebude. Jedná se o použití technologie XPConnect, která zajišťuje přístup k objektům XPCOM z JavaScriptu. Jenže některé objekty XPCOM jsou příliš nebzpečné, než aby je bylo možné z webových stránek použít. Asi by nikdo nestál o to, aby mu webová stránka přemazala disk, že?
beein
Profil *
Používají to např. vývojáři rozšíření Mozilly - ale jejich výtvory musí uživatel "nahrát" jako rozšíření prohlížeče.
revan
Profil
jj dik a nevis o nejakym jinym zpusobu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0