Autor Zpráva
Screamer
Profil *
Chtel bych napsat clanek o polich v javascriptu, k tomu bych mohl pripojit me poznatky z pouzivani javascriptu vseobecne, ale je tu nekolik problemu, nevim co s tim clankem az ho napisu, komu ho zaslat a tak, dale pisu bez diakritiky, tak jestli byste vubec meli zajem o tenhle clanek

email dead.screamer na seznamu
k
Profil *
zaloz si blog. Pokud ti nevadi ze budes mit na svem blogu clanek bez diakritiky tak je to asi nejidealnejsi reseni.
Screamer
Profil *
me to rozhodne nevadi, ale blog kvuli jednomu clanku zakladat nehodlam
ja jen, ze pred nakou dobou sem psal sem do fora o necem co sem tady nenasel ale nasel sem to jinde, ze at to sem treba nekdo prida, na to mi nekdo odpovedel, ze mam napsat clanek a ze ho sem pridaj, ja tehda nemel cas, ale ted bych si cas udelal, problem je ze jsem programator, ne profesor cestiny, jsem zvykly psat pouze bez diakritiky z plno duvodu, nejen ze by mi trvalo dlouho napsat clanek s diakritikou ale taky by v nem bylo mnohem vice chyb, tak fajn, neni zajem, nebude clanek, jedine dobre
peta
Profil
Screamer
"javascript-reference.info" ** JS tahak, seznam metod
"www.samspublishing.com/articles/article.asp?p=30111&seqNum=3&rl=1" * JS chybejici funkce nekterych prohlizecu

ja myslim, ze nic lepsiho asi vymyslet nemuzes :) Vic podle mne k polim ani neni treba.

Kazdopadne napis clanek, pridej odkaz na soubor, nebo posli. Rad se podivam, pripadne opravim nejake nedostatky.
Nebo posli primo Juhuovi. Mail mas preci na jakpsatweb.cz

Mozna by bylo velice dobre, kdybys udelal komplexni prirucku k JS pro zacatecnika. Protoze v tom, co tu ma dusan se velice tezko orientuje a nejlepsi jsou asi priklady.

A jestli to chces nekde vystavit, blog neni vubec spatny napad. Nevadi, ze tam neni diakritika, nevadi, ze je to jen 1 stranka. Staci, kdyz to pomuze aspon 1 cloveku, uz tak jsi machr.
Screamer
Profil *
hmm ja myslim taky ze ne, to je fuk, aspon bude cas na neco jinyho, na koplexni prirucku se necitim
peta
Profil
Screamer
Jako, mne ten clanek o polich zajima, treba. Rad se neco priucim.
peta
Profil
Vim, jak vyresit tvuj problem :)
http://cs.wikipedia.org/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Javascript

Pridej si tam normalne odkaz prirucka k javascriptu a podkategorie JS pole a mas to. Problem je, ze ti to muze nekdo smazat :)
vendo
Profil
Screamer, urob si stranku povedzme na borcovi atd, ... alebo posli mail na teba, takych co by sme si precitali clanok o poliach je viac - aj by som ti dal nieco vyriesit - na prikladoch /vyriesenych/ sa najlepsie uci...

Dik

vendo@mailcity.com
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0