Autor Zpráva
Casero
Profil
Udělal jsem si skriptik, který bezproblemu jede v FF. Používá asi 30 proměných v cookies...v IE se ale drží v cookies max 20 proměných, je to nějak omezeno, nebo je chyba jinde...nebo spíš znáte způsob jak to obejít, kromě toho, že budu do jedné proměné ládovat víc hodnot...
tiso
Profil
Počet cookies na doménu je obmedzený, takže to musíš spraviť inak... Okrem toho nechápem dôvod toľkých premenných..
Casero
Profil
tiso
No jiný způsob mě nenapadl, mám 30 checkboxu a držím zda jsou zaškrknuty nebo ne...a nejlehčí zpusob je 1 checkbox==1 cookies
tiso
Profil
A to robíš takto? Au...
Veď Ti úplne stačí jedna cookie a 4 byty na 32 checkboxov... O aké checkboxy ide?
habendorf
Profil
edited: nic, jsem trouba
Casero
Profil
tiso
No bohužel nemužu dat link je to uprostřed registrace, ale jde o seznam hráčů, který se může řadit podle různých parametrů a mezi tím se mužou označovat.tzn.. seřazení podle síly a vyberu první dva..ty uložím do cookies, pak seřadit podle něčeho jiného, zase označit, ale samozřejmě i odznačit...ale tím by to bylo pro mě dost složité...procházet cookies a přidávat/mazat tam nějaké čísla...
tiso
Profil
Robíš zvláštne a komplikované veci...
Casero
Profil
tiso
heh...co znamenal tento ortel???...neříkejte, že ste to nikdy nepotřeboval...možná by to šlo nějak šikovně rozstříhat a pak lepit..ale asi bych se zapotil s míma schopnostma v JS :-D
tiso
Profil
Vôbec nič to neznamenalo... Len mi uniká zmysel toho celého. Good luck...
Casero
Profil
tiso
No je to kvůli tomu, že když máš označeno třeba už 20 hráčů a chceš si ty hráče setřídit podle něčeho jiného...tzn...znovu načtení stránky...a 20 hráč je fuč...
habendorf
Profil
Není tohle lepší řešit na serveru?
Casero
Profil
habendorf
No ale jak??...taky jsem to tak chtěl řešit, ale jediný řešení, newím jestli vubec možný, co mě napadlo, bylo po zaškrknutí přidat číslo checkboxu do url...
habendorf
Profil
co mě napadlo, bylo po zaškrknutí přidat číslo checkboxu do url...

No počkej. Checkbox je snad součástí formuláře a jeho funkce tak nějak přímo spočívá v odesílání dat. Takže o to se v podstatě vůbec nemusíš starat.
Casero
Profil
habendorf
No, jako konečné odeslání se samozřejmě provádí na serveru, ale když se třeba stránka aktualizuje, jak zabezpečit, aby zůstali zaškrknuté checkboxy???
peta
Profil
Casero
Ukladat zaskrtnuti do session? Ale v podstate je to jedno jestli JS/PHP cookies nebo PHP session.
Casero
Profil
peta
No a jak to převést???...z prohlížeče na server???
Casero
Profil
Problém už je vyřešen, udělal jsme to za tisovi pomoci přes server
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0