Autor Zpráva
Tomsaer
Profil
Zdravím,

kde mám vložit kód pro otevření popup okna, aby se mi otevřelo pouze při prvním načtení stránky?
Lze to vůbec takhle udělat?

Díky
Leo
Profil
Lze, ale nedelal bych to, popup okna kazdyho akorat na...rou, Leo
none
Profil
myslim ze pred klikem staci podrzet ctrl a je to
habendorf
Profil
Muselo by se to asi navázat na onload na body. Pak se ještě muselo nějak zapamatovat, jestli už uživatel onen úžasný popup viděl - asi přes cookies.
Tomsaer
Profil
myslim ze pred klikem staci podrzet ctrl a je to

hm, tuto reakci nejak nechapu. Asi jste spatne pochopil mou otazku.
Tomsaer
Profil
Muselo by se to asi navázat na onload na body. Pak se ještě muselo nějak zapamatovat, jestli už uživatel onen úžasný popup viděl - asi přes cookies.

A co kdyby měl uživatel cookies vyplé, pokaždé kdyby klikl na nějaký odkaz(v mém případě kombinace index+include), tak by se mu otevřelo zmíněné okno znovu.

Leo naznačil, že to nějak jde. Ale jak? Taky mně popup okna se*ou, ale dostal jsem to za úkol, tak ho chci jednoduše splnit. Moc dobře vím, že FF je automaticky blokuje a existuje nespočet programů, které dělají totéž.
Leo
Profil
No jedina rozumna moznost jsou ty cookies, nejdriv zkusit JavaScriptem ulozit cookie, pak otestovat jestli je nastavena a pak teprve otevirat okna. Neotestujete ale jestli se cookie nastavi natrvalo - tzn. neda se zajistit, aby se pri pristi navsteve tomu cloveku neotevrelo okno znovu. Nesmyslny je ten ukol :-) Leo
.net
Profil *
No tak lze to taky udelat pres nejaky zapis nekam do souboru podle IP + jeste nejakeho dalsiho identifikatoru, ale problem nastane kdyz se tam bude prihlasovat nekdo s neverejnou IP, pak to nebude ukazovat celemu "uzlu". Jak rikal LEO cookies + testovani jestli jsou zaple ci ne, nekdo (myslim ze tak 1-2%) je ma vyple.
Szucs
Profil
Mozna by to islo takto:


Pri prvej navsteve stranky sa vlozi kod na volanie pop up okna. Zaregistruje sa SESSION premenna napriklad $_SESSION['okno']=1;
A potom ked sa zase vola stranka, tak sa zistuje ci $_SESSION['okno']=1
Ak ano tak sa kod na spustenie pop up okna uz nerealizuje.

SESSION su nezavisle na prehliadaci


Vlado
Leo
Profil
Session ovsem potrebuji PHP na serveru, a nakonec stejne vetsinou i ty cookie :-) Leo
TM
Profil *
Potřeboval bych, aby se mi na stránce otevíraly odkazy do nových popup oken, ale tak aby jen některá okna měla rolovací lišty. Jak to udělat?
Používám skript

function JSL(url, jmeno, w, h)
{
popupWin = window.open(url, jmeno, 'resizable=0,top=0,left=0,menubar=0,width=' + w + ',height=' + h);
}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0