Autor Zpráva
Ivori
Profil
Jak jsem tak brouzdal po netu, tak jsem narazil na jednu zajímavou stránku, nebyla ani tak hezká nebo dokonalá, ale nějak mi nesedělo uspořádání, prostě design a podobně. No a tak jsem se rozhodl, že se kouknu na zdroják jak to vypadá v něm. Tak jsem dal standartně tak jak to dělám, pravým tlačítkem myši a dal zobrazit zdrojový kód. K mému překvapení se otevřelo okno aplikace javascript, tam nějakej blábol že to nejde. To mě ještě více dobralo a pokoušel jsem se ten zdroják všemožně zjistit, ale nic nešlo. Tak by mě zajímalo jestli se to dá nějak ukázat a popř. jak se toto dělá (aby nešlo otevřít zdrojový kód).
none
Profil
Ukaz tu stránku na kterou si narazil a ja ti to na 100% reknu
Ivori
Profil
Tak ta stránka je http://priserak.webz.cz/ a zajímalo by mě proč autor chrání zdroják, nevim jakej to má smysl.
none
Profil
Jezisi sem myslel ze to bude neco specialne a to byl java script kterej pozna snad kazdy a navic v mozile to nefunguje
tady je kod
<SCRIPT language=javascript>
<!--
var isNav = (navigator.appName == "Netscape") ? true:false;
function no() {
var code = isNav ? which:event.button
if(code == 2 || code == 3) {
alert("Nekopíruj!!!!!!!!");
}
}
document.onmousedown = no;
if(isNav) {document.captureEvents(Event.MOUSEMOVE | Event.MOUSEDOWN);}
//-->
</SCRIPT>
Marty
Profil
V IE to taky funguje, když dáš Zobrazit > Zdrojový kód, přes panel nástrojů.
none
Profil
Jo ale von se ptal na prave tlacitko mysi...ja pdpovidam na co se pta
Ivori
Profil
Já o javascriptu nevim vůbec nic, takže sem nepochopil prostě jak se dostat do toho kódu, mimochodem, já používám mozillu a v tý mi to nejde, ale i tak dík za odpověď
Fred
Profil
Jestli tedy používáš IE tak si dej v menu zobrazit-zobrazit zdrojový kód a ani nemusíš vypínat js,m či měnit prohlížeč, jednou jsem viděl stránky, kde mi to trvalo asi 10 minut i s vypnutým js, protže to bylo ve framech a ty se složitě mezi sebou refreshovali, ale nemůžu najít zdroj. Tady jsem našel malý článek o tom že i takové ty různé šifry jsou prostě úplně k ničemu :-) (a to si ještě škodí sami sobě, kvůli vyhledávačům) http://www.vortex-webdesign.com/help/hidesource.htm
Fred
Profil
V mozille ctrl+u
Ivori
Profil
Jo de to, díky moc, aspoň zase vim něco novýho.
Ciba
Profil *
ma to chranene zrejme kvuli heslu do "tajnych" sekci ...
BTW, ze zdrojaku zjistis, ze to odkazuje na stranku 'heslo.htm', kdyz po neuspesnem zadani hesla NEnechas okno zavrit, ve zdrojaku si to tajne heslo prectes :P
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0