Autor Zpráva
plagioklas
Profil *
Chtěl bych se zeptat jestli pomocí funkce FP_swapImg de udělat fotogalerie ve stylu tlačítko vpřed a vzad, na které když se klikne změní se fotka nikoliv stránka (ve Frontpage je funkce změna obrázku, ale ta se vykonná jenom po např. kliknutí myši na obrázek, přejetí myši na obrázek atd..) .......a nebo jestli to mám udělat ve Flashi, kde to neni problém...
ronnie
Profil
Trochu mimo: nemas nahodou photoshop? On ti udela sam behem nekolika vterin fotogalerii, vytvori miniatury atd.
plgioklas
Profil *
ja nechci miniatury atd. ale proste okno, obrazek, kliknu na spiku, další obrázek a nebude se načítat nová stránka jenom se změní obrázek , mělo by to jít přes:

<script>
document.getElementById("screen1").src="obrazky/screen2.jpg"
</script>

ale nevim jak to nastivit aby treba kdyz kliknes na tlacitko "dalsi" vykonalo tenhle script....
plgioklas
Profil *
Tak nic děkuju už sem si to udělal sám.-..-.
ortoklas
Profil *
mám tam velkej obrázek screen1.jpg ,který má id "screen1"

pak tam mám malej obrázek šipky na který je tenhle script:

onmousedown="FP_swapImg(1,0,/*id*/'screen1',/*url*/'obrazky/screen2.jp g')"


takhle to funguje jednou ale jelikož jsem s javou úplnej začátečník nevim jak to udělat, aby pokaždý když kliknu na obrázek šipky se změnil změnil velký obrázek na další obrázek(na obrázek "screen3.jpg" z toho na "screen4.jpg" atd....a jeste nazpátek šipkou vzad...prostě normální prohlížeč obrázků...) asi musim nejak nadefinovat FP_preloadImgs, aby se mi načetli všechny obrázky a jejich ID, ale vůbec nevim jak na to....
můžete mi někdo poradit ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0