Autor Zpráva
lucas
Profil *
Mam takyto problem... Mam obycajny web, v hlavicke sa vola subor tree.js, v ktorom su funkcie na generovanie dynamickeho stromu.
Strom sa normalne vygeneruje, funguje v pohode.

Problem nastava, ked pomocou ajaxu do nejakeho DIVu vlozim iny subor-skript (HTML, PHP) a v tom DIVe chcem mat tiez ten strom, ktory potrebuje subor tree.js.
Ako mam dostat do zdrojaku, ktory sa vykonava v DIVe ten .js subor, ktory mi generuje dynamicky strom?

Mam dojem akoby tree.js, ktory sa vola raz v uvode, nemal dosah na zdrojovy kod, ktory sa vytvara cez AJAX...

Poradi niekto ?
lucas
Profil *
nikto nevie ?
Dero
lucas: To bys musel ukázat zdrojový kód (nejlépe už umístěný na webu k vyzkoušení). Sice to popisuješ pěkně (bez ironie), ale v takových případech vydá ukázka za tisíc slov.
lucas
Profil *
tak tu je priklad:

http://www.fotopb.sk/test/

kliknutim na bodky sa roluje jednoduchy strom.
Ked vsak kliknem na "Test AJAX", tak nabehne skript do zvoleneho DIVu, ale strom uz nefunguje.

Preco ?
lucas
Profil *
nejaky napad ?
zero0x
nie som si isty, ale z toho kodu mam taky pocit (a myslim ze to inak ani nemoze fungovat), ze kod ktory je v tom explorertree.js pri natiahnuti stranky najde vsetky polozky z danou class a priradi im urcite chovanie. kedze sa to deje pri natiahnuti stranky, kod, ktory sa vygeneruje neskor uz tym neprejde.

takze musis urobit toto: najst si v tom explorertree.js funkciu, ktora priraduje chovanie vsetkym elementom s urcitou class a spustit ju aj po natiahnuti stranky cez ajax.

btw otrasny kod! tie skripty zaberaju takmer 40kB! na takej malej stranke tolko kodu? keby si pouzil vlastny kod - o ktorom vies ako funguje tak by si taketo problemy nemal!
sakalik
Profil *
skript po nacitani vola explorerTreeRefreshAll a ta funkcia prehliadne cely dokument a kedze ajax este nebol volany alebo nevratil strom tak to nejde

ale v skripte je explorerTreeRefresh ma jeden parameter = id elementu a mozno tym by to slo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.