Autor Zpráva
rkomoras
Profil
Dělám jednu stránku, ale začal jsem s ní v době, když jsem toho ještě moc neuměl(je mi 11, v JS začínám). Mám problém s kompatibilitou v prohlížečích, proto jsem vytvořil tento skript:
// můj komentář


function detekce() {
if (navigator.appName="Microsoft Internet Explorer") {
window.location="ms/index.html"
}
else if (navigator.appName="Netscape") {
alert("Prosím, otevřte tuto stránku v prohlížeči Internet Explorer. Váš prohlížeč nedokáže tuto stránku kompatibilně zobrazit");
window.close()
}
else {
alert("Prosím, otevřte tuto stránku v prohlížeči Internet Explorer. Váš prohlížeč nedokáže tuto stránku kompatibilně zobrazit");
window.close()
}
}

V HTML jsem měl:
<body onload="detekce()">

Chyba:
řádek: 4

chyba: chybný počet argumentů, nebo chybné přiřazení vlastnosti

Jednou už jsem dával otázku ohledně JS, dostalo se mi odpovědi:"když mám nějakou chybu, snažím se ji napravit"
>> vůbec nerozumím chybě, prosím poraďte
los
Profil *
riadok 4: if (navigator.appName="Microsoft Internet Explorer") {
chybné přiřazení vlastnosti: navigator.appName je zrejme read only (iba na čítanie, nie na priraďovanie). Ak chceš porovnávať, použi "==" namiesto "=".

Ja by som tú detekciu vyhodil (neviem kto si bude otvárať IE, keď používa iný prehliadač). Radšej popracuj na tom, aby sa tá stránka dobre zobrazovala a nie na tom, aby sa to v prípade iného prehliadača nezobrazilo vôbec.
Railbot
Profil
Zajímavý javascript. Úplně zbytečný a hulvátský :)
rkomoras
Profil
Danke, mr.Profík...
rkomoras
Profil
tuhle odpověď jsem čekal, ale já javascript nedělám dýl než 3 měsíce...s 2mi knihami...
quinux
Profil
rkomoras
tuhle odpověď jsem čekal, ale já javascript nedělám dýl než 3 měsíce...s 2mi knihami..
Railbot to myslel spíše tak, že taková detekce je zbytečná a jen obtěžuje uživatele, aby přepínali mezi prohlížeči. Většina se však na to vykašle a nic nepřepne, takže tím příjdeš o návštěvníky.
rkomoras
Profil
no, ono se na to nedá moc dobře dívat ve Firefoxu nebo Opeře
peta
Profil
rkomoras
FF - nastroje - chybova konzola
provedes F5 stranky a zobrazi se ti tam chyba

"Mám problém s kompatibilitou v prohlížečích"
kde, v cem, proc?
http://www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm
www.google.com
javascript browser detect
VYHLEDAT
Výsledky 1 - 10 z asi 1 490 000
Bif
Profil
Ahoj!
Mám problém se stahování souboru ve formátu zip! Umístil jsem na webzdarma soubor o velikosti 25MB z balený v zip!Pokud ho chic stáhnout tak to jde bez problému pouze v Mozilla,ale pokud to stahuji přes IE,tak se mi stane,že přenesu bud jen 7,5MB,jindy 11 a někdy celé! Nevíte někdo čím to může být?Cestu mám zadanou určitě dobře a také male písmenka!Děkuji za odpověd!birtek.v@seznam.cz
rkomoras
Profil
Bif:
Má tohle něco společnýho s mojím dotazem?
peta
Profil
Bif
hlavni temata - jak neco udelat / problemy v zacatcich
wz.cz - PODPORA - omezeni FTP prenosu ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0