Autor Zpráva
Dukolm
Profil *
sháním nějaký javascript na menu který by po kliknutí na odkaz 1 pod něj vypsal další odkazy ale zatím sem nic nenašel a s JS teprve začínám a vytvořit se mi to nepovedlo.
peta
Profil
Dukolm
jakpsatweb - javascript - priklady
je tam priklad se skryvanim nadpisu
Dukolm
Profil *
to sem potřeboval díky
Dukolm
Profil *
všechno sem to zakomponoval do scriptu a nějak mi to nefungoje v IE6
mohly byste mi prosím poradit. Nevim jestli to není jen chybný zápis alev mozile 2.0 to funguje bez problémů

toto je kod scriptu. mam ho v souboru abych mohl měnit obsah na všech stránkách naráz
function zobrazSkryj(idecko){

el=document.getElementById(idecko).style;
el.display=(el.display == 'block')?'none':'block';
}
document.write("<span id=slozka class=odkazmenu onclick=zobrazSkryj('oddil1')>Dragonia</span><br><div

id=oddil1 class=skryvany><a id=odkazmenu2 href=>Dragonia </a></div><span id=slozka class=odkazmenu

onclick=zobrazSkryj('oddil2')>městečko</span><div id=oddil2 class=skryvany><a id=odkazmenu2

href=>figurky </a><br></div>")
Joker
Profil
Hlavně to ale nebude fungovat s vypnutým Javascriptem, takže to není úplně ideální řešení...
Dukolm
Profil *
Joker
to vím tak poraď jiní řešení zatím sem na nic lepšího nepřišel(jedině že bych celé stránky udělal v PHP ale to až dýl)
Joker
Profil
Dukolm
Předpokládám, že účel toho skriptu je mít menu ve zvláštním souboru, který se pak do každé stránky vloží nějak takhle:
<script src="menu.js" type="text/javascript"></script>

Tohle je řekl bych ideální pro začátek s PHP ;-) Není to vůbec žádná věda:
stačí si menu napsat normálně jako HTML do zvláštního souboru, třeba menu.html, a potom na příslušné místo do souboru vložit:
<?php include("menu.html"); ?>
Dukolm
Profil *
Joker
a to funguju i když mám stránku v HTML (myslim příponu .htm)
ja s php teprve začínam učím se to scháním o tom informace
RPG
Profil
Dukolm
Změň příponu na *.php, namísto *.htm.
japlavaren
Profil
php normalne nespustis, pozri si o tom nieco. treba na to apache...
Rokka
Profil
Zkus prozkoumat kod na strankach www.tresorberlin.com
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0