Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj

Existuje nejaky free JS validator?
Zatim ladim JS tak, ze pustim Firefox, spustim JS konzoli a pripadne chybky mi to vypise.

Ted bych potreboval neco, abych se lepe zorientoval ve funkcich free sachoveho programu, protoze tam maji chybu v povolenych tazich.
Pripadne nejlepe neco take na trasovani, ze by mi ukazal, ze problehla tato funkce, tato, tato, tuto chci zobrazit podrobne...

Dik

Peta
Pachollini
Profil
Tohle umí JavaScript Debugger (Venkman), ke stažení jako add-on pro Firefoxe, ve velké Mozille tuším volitelná součást instalace.
Peta
Profil *
Dekuji, to mne nenapadlo se podivat :)
Szucs
Profil
Ahoj, aky mas program?
Aj ja som sachista...
Peta
Profil *
Szucs: Mno, ja sachysta moc nejsem, spis to umim hrat :) Programu je spoustu, dobre kdysi byli Fritz.

JS program, ktery uz jsem zprovoznil se nachazi puvodne na
//javascript.internet.com
ja ho mam ted na
//peter-mlich.wz.cz/zjshry.htm

Ma to sice jen predvidani pry do hloubky 2, ale je to male (10k), funguje to a ma to pc logiku. Program bez logiky neni problem napsat. Pro mne je hlavni plus, ze je to free a funkcni. Sachy na inetu skoro nejsou, totiz, ani na hernich portalech a tyhle by tam klidne mohli mit.
Fred
Profil
Ty hry mi tam fungují všechny dobře, když ladím js používám ještě občas bookmarkelt Rewrite Page, nevím teď jeho zdroj, ale kód je

javascript:document.write(document.documentElement.innerHTML); document.close();

Přepíše stránku tak jak jí momentálně ovlivnil js a stačí se mrknout do zdrojáku co tam nesedí

občas nefunguje tak použiji generovaný zdroj, ale ten vypíše jen část kódu stránky

javascript:'<xmp>'+document.getElementsByTagName('html')[0].innerHTML+ '</xmp>';
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0