Autor Zpráva
Radek Novák
Profil *
Dříve jsem využíval metody iframe pro zobrazování reklam na partnerských stránkách. Bohužel jsem nucen opustit technologii iframe a přejít na javascript. Prolezl jsem snad vše co se dalo, ale nikde jsem nenašel potřebně informace. Potřeboval bych pomocí javascriptu docílit toho, abych mohl na stránce v proužku 468x60 zobrazovat jakýkoli HTML obsah. Neví někdo odkaz na příslušný článek nebo nejlépe fungující script?
peta
Profil
Radek Novák
html obsah do iframe. Pokud reklamu nedas do iframe, stranka se zastavi v pripade, ze se nepodari s danym serverem navazat spojeni. A kdyz se stranka zastavi, tak se co? Nezobrazi. Stranka, ktera se nezobrazi jakoby neexistovala a je pak na co? :)

Ano, lze zkopirovat cast stranky nebo pracne i snad celou javascriptem, ale stranku si musis nacist do iframu, treba skryteno, aby jsi s ni mohl pracovat.
Nejsem si ted jist, jestli se ti podari otevrit stranku pres window.open (jakpsatweb - object window) z ciziho webu.
S iframem to otevres do iframe, pak scriptem pridas styl do stranky z iframe, pridas JS do stranky z iframe, pridas body do stranky z iframe.
Prosteee, zbytecne si komplikujes praci, kdyz uz, vytvorit iframe s rozmery a nastavit mu src="" te reklamy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0