Autor Zpráva
Ba2s
Profil
Chtěl jsem se zeptat jak lze udělat script který by fungoval na principu svátků, ale v tom rozdílu že by měnil svůj obsah jednou za 2 týdny nebo aspoň jeden týden... Teda jestli to lze, moc by mi to pomohlo :-)
Marty
Profil
No moc jsem to nepochopil. Jako že potřebujete skript, který bude podle toho, kdo bude mít v daný den svátek, dělat určitý, odlišný úkon?
Upřesněte prosím daný problém ještě trochu více.
Ba2s
Profil
Myslel sem to tak že za každé dva týdny se objevilo třeba "Za uplynulé dva týdny se událo to a to.." a za další dva týdny zase jiné zprávy.. Přesnějc, po těch 14 dnů by tam byla ta stejná věc a jakmile by ty dva týdny uplynuli zase by se změnila podle zápisu ve skriptu...
Marty
Profil
No tak to chce udělat s pomocí PHP, JS na to nestačí.
Do nějakého souboru bych si uložil počáteční datum. Při každém načtení stránky bych toto datum ověřoval. Pokud by od tohoto data uplynulo 14 dní, změnil bych text v souboru, kde by byly uloženy novinky, který by se zobrazoval při každém načtení, tak jak si napsal.
Ba2s
Profil
Škoda, myslel jsem že to v javascriptu půjde... No ale stejnak dík :o)
Yuhů
Profil
ale jo, to v javascriptu půjde.

Osobně si ale myslím, že nejlepší by bylo psát to normálně do stránky. Tedy pokud nejde o výročí.
Ba2s
Profil
No já bych to potřeboval v javascriptu protože když budu někde kde nebudu mít přístup k netu tak aby se to automaticky upravovalo tak jak budu mít nastavené předem...
Honza Hučín
Profil
http://suplik.petnik.cz/index.php?cl=154
A k přesnosti času: http://suplik.petnik.cz/index.php?cl=198
Ba2s
Profil
Díky moc :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0