Autor Zpráva
marfig
Stranky mi generuje PHP, nacita clanky z databaze. To na uvod. Dal jsem si ze zajimavosti zobrazit zdrojovy kod sve stranky v prohlizeci a prekvapil mne tam jeden javascriptovy kod. Ja ho tam urcite nedavl. Predpokladam, ze ho tam pridava php pri odesilani stranky prohlizeci, ale neuvedomuji si, ze by mi adminove neco psali. Mimo to me znalosti nestaci, abych pochopil o co tam jde. Poradte, prosim, co skript kona. Diky

<script language="JavaScript">
<!--
var SymRealOnLoad;
var SymRealOnUnload;

function SymOnUnload()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymRealOnUnload != null)
SymRealOnUnload();
}

function SymOnLoad()
{
if(SymRealOnLoad != null)
SymRealOnLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymRealOnUnload = window.onunload;
window.onunload = SymOnUnload;
}

SymRealOnLoad = window.onload;
window.onload = SymOnLoad;

//-->
</script>
Fred
http://www.codingforums.com/showthread.php?t=54519

Symantec security, první odkaz v googlu na dotaz symrealonload. Lidi zkoušejte hledat, než se ptáte.
marfig
Hmm, byt to v cestine, neco jsem pochopil. Ale Fred ma pravdu, nejak moc jsem si zvyknul na diskuzi, asi zase zacnu hledat, jak drive, nez jsem tu super vec jako je diskuze.
Fred
Píšou tam, že je to generováno tvým bezpečnostním softwarem od Symantecu, a nemá to žádný vliv na document či uživatele, jediný způsob jakým to ovlivňuje stránku je, že pokud použiješ javascriptovou funkci window.open, tento vkládaný script zabrání jejímu vykonání. Volně přeloženo.

its generated by your symnantec internet security software, and no not really going to have an effect on the document or the users, the only way it would effect your page is if you were using the window.open function as part of a javascript, the script you see makes any window.open function return false so they wont work
marfig
Diky moc za preklad, vyplynuly mi ale dve otazky:
1. mam nainstalovany Norton Internet Security, to se do te stranky vklada az u mne, ne na serveru?
2. na te strance je pouzito onclick="window.open... a funguje

Diky
Fred
1/U tebe.
2/Tak to nevím, tento program jsem si nezakoupil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0