Autor Zpráva
adams
Profil
Nevíte jak mám vytvořit počítadlo ? Nemyslím přes blueboard.cz nebo něco podobného.
Hugo
Profil
Pomoci javacsriptu to asi neudelas. Musis zkusit nejaky server-side jazyk (PHP)
Peta
Profil *
adams: JS pracuje u toho, kdo stranku prohlizi, cili veskery zapis by se konal u nej na disk a ty by ses vysledek nemel jak dozvedet. Krom toho zapisovat na disk jen pomoci JS nejde :)
PHP
Ale osobne doporucuji toplist.cz pocitadlo, hotove. Nebo ti muzu dat dalsi adresy...
Fox
Profil
oprwavdu bych využil blueboardu... pokud si nschceš logovat přistupy s datem a DNS tak neni nic lepšiho...
Anonymní
Profil *
No neviem, ale blueboard počítadlo mi nepríde príliš najlepšie. Ak tak už by som využil jedno z týchto: toplist.cz, navrcholu.cz, counter.cnw.cz
Tomas_cze
Profil *
Ahoj potřeboval bych počítadlo v JS ale počítadlo času, např že by to počítalo jak dlouho jsou spuštěny tyto stránky třeba by ve vystupu bylo napsane "Tyto stránky jsou spuštěny 852 dní 2 hodiny 38 minut 12 s" nebo jenom "5963hodin Ymin Xsec nikde to nemužu najít, našal jsem jenom odpočítavání
Leo
Profil
"Tyto stránky jsou spuštěny 852 dní 2 hodiny 38 minut 12 s"

A ten cas by mel znamenat presne CO? Leo
Fred
Profil
Jak dlouho nebyla aktualizace?

<script type="text/javascript">
<!--
var c=new Date(document.lastModified),de=c.getDay(),d=c.getDate(),m=c.getMonth() +1,r=c.getYear()+1900,min=c.getMinutes(),h=c.getHours(),s=c.getSeconds ();
var dny=new Array("neděle","pondělí","úterý","středy","čtvrtka","pátku","soboty");
var mesice=new Array("ledna","února","března","dubna","května","června","července","s rpna","září","října","listopadu","prosince");
vystup="Dobrý den na tyto stránky nikdo nesáhnul od " +dny[de]+ " " +d+"."+mesice[m]+" "+r+ " " +h+ ". hodin " +min+" minut a " +s+" sekund."
document.write(vystup);
//-->
</script>
Tomas_cze
Profil *
Hmm mozna jsem to spatne specifikoval. Myslel jsem že by to ukazovalo cas jak dlouho je již třeba nějaká komunita pohromadě. To je třeba ten čas 852dni.... Ono by se to dalo napsat datem že to či ono bylo založeno tehdy a tehdy ale ja bych potřebaval něco co z toho datumu udělá výsledek:
Jakpsatweb stránky byly založeny 11.11.1999 v 11:11:11 = 1900 dní bla bla....
Prostě něco co vypadá jako odpočítávání ale aby to bylo naopak.
peta
Profil *
Tomas_cze
jak uz jsem rikal, jsi v nespravnem foru. Ty potrebujes zapisovat na server, to ti dopoli PHP a jine scriptovaci jazyky. Cili forum PHP

Nejake scripty na pocitadla jsou pod nadpisem SCRIPTy na
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm

Zkopiroval bych si nejake pocitadlo, jednoduche v PHP a zkopiroval bych si neco, co zapisuje v PHP cas.

Pokud ale cas mas a potrebujes jen script pro vypsani, kolik je to dni, to se dela nejlepe pomoci JS a to rozdilem datumu. Ten priklad je tez ve scriptech na me www, ale myslim, ze i v prikladech na jakpsatweb.cz - Javascript - priklady
Vypada to asi nejak takhle:
var a,b;
a=new Date()
b=new Date("1.1.1999")
c=(a-b).day()
document.write(c);
presneji podle nejakeho prikladu.
Yuhů
Profil
Tak tam akorát zadej konstantní čas do proměnné c. Namísto:

c=new Date(document.lastModified)

tam dej

c= "Mon Aug 22 13:24:50 UTC+0200 2005 "

kde ten řetězec času bude nějaký tvůj čas založení
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0