Autor Zpráva
Školník
Profil
Ahoj, hledám způsob, jak získat od uživatele textový řetězec a jednu boolean hodnotu tak, aby když klikne na odkaz vyskočilo okno podobné window.alert, ale byl v něm input, kam lze zapsat řetězec. Po potvrzení se hodnota vloží do formuláře na původní stránce. Lze? Díky
jonge
Profil
window.prompt?
Školník
Profil
jonge Díky, ale jestli jsem dobře pochopil window.prompt, tak tam je pouze OK - STORNO.. Já bych tam chtěl něco jako <input type="text"> a <input type="checkbox"> a OK - STORNO..:-)
jonge
Profil
Jakto? OK/Storno je přece window.confirm ne?
Školník
Profil
jonge Jsem trotl, hlava mi stářím asi přestává pobírat..:-) Děkuju za připomenutí reality.

Ve skutečnosti mam vytvořený HTML editor, který umí do TEXTAREA vkládat určité části kódu. Takže třeba po kliknutí na ikonu ODKAZ se do TEXTAREA vloží řetězec "[a href=""][/a]", který pomocí šílené funkce formatting umí obejmout označené slovo a vložit ho mezi párový tag.

Toto jsem dělal před několika lety - pamatuji si prd. A teď bych to chtěl vylepšit.

Spojil jsem prompt a confirm:

onclick="y=window.prompt('Řetězec:'); x=window.confirm('Boolean:'); formatting('[a href='' title='']', '[/a]')"

Vypíše tohle:
[a href='' title=''][/a] - je nějaká možnost jak vložit proměnnou y do href? A ještě tam někam vsunout větvení zda confirm byl OK či STORNO?

Díky za rady... JS moc neovládám, ale vím, že hledám něco podobného jako echo "text".$promenna."";
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0