Autor Zpráva
kekso
Profil *
V jednom riadku chcem mat text "nadpis" zarovnany doprava a v tom istom riadku chcem mat aj text "poznamka" zarovnany doprava. Nechcem to robit cez tabulku.

skusal som toto:

<span style="width: 100%;">
<b>Nadpis</b>
<span align="right">
poznamka
</span>
</span>

aj toto:

<b>Nadpis</b>
<div align="right" style="display: inline;">
poznamka
</div>

no nefunguje to tak ako chcem ani jedno
Visitor
Profil *
To ma co spolecneho s JS? :)

je tam toho vice nez potrebujes ale alespon vidis co to dela:

<div style="float:left;width:50%;text-align:left;">vlevo</div><div style="float:right;width:50%;text-align:right;">vpravo</div>
Petroff
Profil
Visitoruv kod při zúžení okna - a tím i bloku s tímto řádkem (pokud nemá šířku zadanou absolutně) nedělá hezké věci.
Doporučuji tohle:

<div style="color:blue">
<b style="color:red; margin-left:1em; float:right; white-space:nowrap">Nadpis je vpravo</b>
Poznamka: kdyz se radek rozdeli,tak nadpis zustane vcelku vpravo nahore a ja se zalomim
<HR style="clear:both; visibility:hidden">
</div>
Visitor
Profil *
Nevim co presne dela spatne. mel jsem v obou blocich "lorem ipsum" text a i pri zuzeni to porad bylo OK.

Ale hlavne muj vytvor byl jen priklad. z tohi si autor mel odnest "float:left" zbytek bylo jen aby mel uceleny priklad.
Petroff
Profil
To Visitor
S lorem ipsum máš recht.
Já jsem zadal jako levý text: "Poznámka..................Poznámka" a pravý: "Nadpis"
A při zúžení okna jsem si přečetl: "Poznámka...Nadpis...Poznámka"
Prosím:
<div style="float:left;width:50%;text-align:left;">Poznámka................ Poznámka</div><div style="float:right;width:50%;text-align:right;">Nadpis</div>
Visitor
Profil *
Jo to mas pravdu. Ale neni to dost extremni pripad ? :)

No byl to jen priklad ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0