Autor Zpráva
Milhausov
Profil *
Pro své stránky, které právě vyrábím, jsem si upravil menu, které na svých stránkách uvádí Jiří Kosek. V akci ho můžete vidět na ukázce nových stránek: www.litomysl.org/junak. Jinak vypadá takhle:

function Display(elementID)
{
var id;
id = "Clanek" + elementID;
document.getElementById(id).style.display = "";
}
function Undisplay(elementID)
{
var id;
id = "Clanek" + elementID;
document.getElementById(id).style.display = "none";
}
Celé je to napojené na přejetí myší přes položky hlavní nabídky. V MSIE to funguje dobře, ale blbne to na Mozillách. Kupodivu mám pocit, že to běželo i na Opeře. Budu to muset celé předělat, nebo jen pozměnit? Díky za každou radu a pomoc.
Text odkazuText odkazuText odkazuText odkazuText odkazuText odkazu
habendorf
Profil
document.getElementById(id).style.display = "";

Nechybí tam něco jako block?
Milhausov
Profil *
Díky za odpověď, ale nevím, cože jako ten block je, já se v tom zas tak moc nevyznám.
habendorf
Profil
ve funkci Display:

document.getElementById(id).style.display = "block";
flying gentleman
Profil
hele nevim jestli to dela jenom me, ale kdyz v tom rozbalovacím menu chci najet na druhou polozku, tak mi zmizi
Milhausov
Profil *
No to je přesně ten problém. Jenže nevím, jak to vyřešit.
habendorf
Profil
Jenže nevím, jak to vyřešit.

Popravdě řešeno nevím co řešíš. Zkoušel jsem to teď, ten block to řeší.
Peta
Profil *
Milhausov: www.volny.cz/dvereapodlahy/
Pekny priklad rozbalovaciho menu bez te chyby

Konkretne ten problem, co tam mas je nejaky bug souvisejici s pozicovanim. nekde u pixiho sem o tom cetl nebo na intervalu, mozna i tady na www.jakpsatweb.cz
Proste, kdyz se dostanes mysi do divu s " Vážení návštěvníci, vítáme Vás na našic" Tak ti zhasne menu.

A mozna houby, proste ti konci aktivni oblast :)
Pak doporucuji u hover prvku zobrazit ramecek. Hnedka uvidis, ze se mimo aktivni oblast a menu to chape jako ze se ma skryt :)

Nejake rozbalovaci mam i v ukazkach menu, kazde pod odkazy, protoze moc JS zpusobuje problemy.
Nebo take jsou nejake potom niz v nejakem odkazu
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm

jinak tam mas tlacitko, ktere nema zadny nazev a dalsi errory s divami treba. Zkus si nainstalovat firefox a plugin validatoru, viz odkaz na te me strance.
Charlie
Profil
Ja bych to udelal jenom pres CSS, s hover emulation pro IE to jde v poho
Milhausov
Profil *
Tak jsem to s tím blockem zkoušel, ale zdá se, že to nic nevyřešilo. Také to menu o dveřích a podlahách není bez chyby - funguje jen na Gecko prohlížečích. Ještě to budu testovat a pokusím se něco najít. Zatím díky.
Milhausov
Profil *
Tak sorry, ty dveře jedou...
Peta
Profil *
Milhausov: Si pis, ze jedou, je tam JS emulace hoveru pres body behaviour v CSS :) Vim, co delam :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0