Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Na svém webu jsem chtěl použít pro určitý efekt změnu title. K tomu jsem použil na první pohled vyníkající skript Cotojátka, ovšem poté co je spustím v Exploreru a aktualizuji stránka se refreshuje dvakrát. Lze to nějak odstranit případně existuje i nějaký jiný skript?

Příklad stránky: Příklad - spustit v Exploreru a dát aktualizovat - stránka se aktualizuje dvakrát (blikne logo)[/url]
Dero
Profil
Na svém webu jsem chtěl použít pro určitý efekt změnu title. K tomu jsem použil na první pohled vyníkající skript Cotojátka, ovšem poté co je spustím v Exploreru a aktualizuji stránka se refreshuje dvakrát. Lze to nějak odstranit případně existuje i nějaký jiný skript?

Opravdu jen na první pohled. To říkám jako autor. :o)

S touto chybou jsem se ale nesetkal a myslím si, že chyba bude trochu jinde. Když vydržíš, tak ještě tyhle prázdniny se dočkáš zbrusu nového skriptu.
Vladosik
Profil
Inpocasi
Nesetkal jsem se s tim, ze by to jinde delalo... Jinak treba u obrazku Jinovatky Ti zustano Cotojatko viset (Firefox) dokud nenajedes na jine misto s Cotojatkem, pak teprv napis Jinovatka zmizi, to take normalne nedela, takze se zkus podivat po chybach na sve strane...
Inpocasi
Profil
Vladosik
To jsem dělal uplynulou hodinu, zkoušel jsem to na jiných stránkách. Jinak na http://dero.name/js/readme.html nejsou obrázky v CSS stylu - proto to tam nedělá.

Dero
ad. - nová verze: Už se těším. Doufám že bude :-)
MiSHAK
Profil
Dero s radostí si je pak přepíšu pro jQuery, tedy jestli dostanu svolení.
Dero
Profil
Dero s radostí si je pak přepíšu pro jQuery, tedy jestli dostanu svolení.

Díky za nabídku, ale:

1) jQuery je můj nejmilejší FW
2) Verze budou k dispozici pro všechny používané FW

Rozhodně ocením Tvoji odbornou pomoc při ladění, pokud budeš mít chuť.
quinux
Profil
S problémem, který má Inpocasi jsem se taky setkal a "dvorní programátor" mi sdělil, že problém je v použití innerHTML. Co tím přesně myslel nevím, ale programátor na to určitě přijde ;o)
tentacle
Profil
Ano dvojí načítání je nepříjemné, ale všiml jsem si, že to dělá snad jen IE6 (nevím proč, jestli to nějak souvisí s tím, že po načtení stránky se provede funkce init() a ta vymění starou sadu title za novou a jakoby se to načte znovu ????) Firefox, Opera, Kameleon to myslím nedělaly a nový IE7 už myslím také ne. Ale u návštěvníků s IE6 to může být hodně nepříjemné, zvlášť, když je server obsažný a vše se načítá ještě jednou.

Možná by chtělo také přidat jednoduchou definici polohy popisku vzhledem ke kurzoru (zda se objeví vpravo dole nebo vpravo nahoře a jak daleko od kurzoru). Jinak vynikající práce a pochvala autorovi :o)
tentacle
Profil
A ještě malý poznatek: popisky mi nefungovaly u klikací image mapy ČR , nevím jestli klikací mapu "obsluhuje" něco, co ruší javascript s popisky ? Popisek se při najetí nad klikací mapu na zlomeček vteřiny objeví a hned zmizí ... škoda
Filip S.
Profil *
Ahoj...cotojátka používám a jsem spokojený. Ale nedávno se mi vyskytla jedna chyba. Nemužu na to nějak přijít. Když na text kde má tooltip vyskočit najedu, tak je vše v pořádku, ale když z něj odjedu pryč, tak text zůstane "viset". Jako treba tady http://clob.tym.cz/b-zapasy/
Nevíte kde dělám chybu?
Filip S.
Profil *
zapoměl jsem dodat, že chyba se projevuje v IE 7
djlj
Profil
Když vydržíš, tak ještě tyhle prázdniny se dočkáš zbrusu nového skriptu.
Je to ještě aktuální, Dero?
Bubák
Profil
Zdá se, že ne, prázdniny už byly. Taky bych novou verzi Cotojátek uvítal.
Chamurappi
Profil
Reaguji na djlj, Bubáka a další:
Jaké konkrétní problémy s Cotojátky máte? Dodáte-li živé ukázky, můžu zkusit chyby zazáplatovat. Licence Cotojátek nevyžaduje čekání na prázdniny :-)
djlj
Profil
Chamurappi
Třeba když mám title na obrázku, tak se titulek objevuje jen v horní polovině obrázku, dole není. Taky když je v title např znak ', tak se Cotojátko nezobrazí, javascriptová konsole vypíše chybu.
D.B.Cooper
Profil *
kdyby se ti podarilo opravit to s tema obrazkama tak dej vedet docela by se mi to hodilo

jinak u me ve FF nereaguje na horni polovinu obrazku
a IE v pohode
Chamurappi
Profil
O něco jsem se zkusil pokusit — ukázka.


Reaguji na djlje:
Třeba když mám title na obrázku, tak se titulek objevuje jen v horní polovině obrázku, dole není.
Závada se mi neprojevuje v žádném prohlížeči, dodal bys prosím ukázku? (Nebo D.B.Cooper?)

když je v title např znak ', tak se Cotojátko nezobrazí
Ukázala se zrůdnost evalu v celé své neošetřené nahotě :-)
Opraveno.
djlj
Profil
Dám ti vědět, neměl jsem teď moc čas to testovat. Ještě ti napíšu jednu chybu:

http://tv.vsevjednom.cz/ - každou minutu se program ajaxem obnoví, aby byl stále aktuální. Když najedeš při načtení stránky myší na ukazatel, kolik se už odvysílalo z pořadu, tak je tam Cotojátko. Po obnovení se ale už zobrazuje normální titulek, ne cotojátkový :).
Davex
Profil
djlj:
To není chyba Cotojátek. Pokud část stránky přepíšeš něčím jiným, tak tam nezůstane zachováno zpracování události onmouseover. Cotojátka se musí znova inicializovat.
djlj
Profil
Chamurappi, díky, texty s apostrofy už fungují. Ve Tvé verzi funguje v pořádku i to s těmi obrázky, co jsem psal, že nějak blbne.
Davexi, taky díky. Znamená to, že mám do té části stránky, kterou natahuju ajaxem, znovu přidat <script src="tooltips.js"...>?
Kcko
Profil
Mozna trosku vychytanejsi verze cotojatek :) http://cssglobe.com/post/4380/easy-tooltip--jquery-plugin

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0