Autor Zpráva
mmetrix
Profil *
vím že je to primitivní, ale potřeboval bych po někom, aby mi napsal v javascriptu skriptík, který bude dělat nasledující:
mám text: "číslo 1" // vedle toho bude button, na kterej když máčknu výsledkem bude: zobrazí se text:
"číslo 1"
"číslo 2" // vedle toho bude button, na kterej když máčknu výsledkem bude: zobrazí se text:
"číslo 1"
"číslo 2"
"číslo 3"

potřebuju to udělat podobně jako je to, když chcete napsat email na email.seznam.cz a přidáváte soubry k emailu. Díky
peta
Profil
jakpsatweb - javascript - priklady - formulare
mmetrix
Profil *
jo, díky moc mi to pomohlo. Ale potřebuju to neustále opakovat.
budu mít <input type="text" id="1"> a vedle toho tlačítko, když na něj máčknu, objeví se mi další <input type="text" id="2">A vedle toho zase tlačístko na kerý když máčknu, tak aby přibyl další (celkově už třetí) <input type="text" id="3"> a zas vedle nj tlačítko, na který když máčknu, vyjede další <input type="text" id="4"> atd. atd. díky
vinnetou
Profil *
po stitknuti tlacitka si jednoduse vygeneruj dalsi tlacitko a vse co budes potrebovat pomoci
document.getElementById("idPrvku").innerHTML
mmetrix
Profil *
jak vygenerovat. V PHP mi to nedělá problém, ale ten JavaScript mi nějak nechce a nechce jít. dyž mi sem někdo napíšete konkrétní příklad. já už to z toho snad pochopím a dám pokoj. Díky všem
vinnetou
Profil *
treba nejak takhle.

<html>
<head>
<title>Untitled Document</title>
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
function pridejTlacitko(cislo){
hodnota=cislo+1;
document.getElementById("tlacitka").innerHTML+='<input name="tlacitko'+hodnota+'" type="button" value="tlacitko'+(hodnota)+'" onClick="pridejTlacitko('+hodnota+')">';
}
</script>

</head>

<body>
<form action="" method="get" name="form1">
<div id="tlacitka">
<input name="tlacitko1" type="button" value="tlacitko1" onClick="pridejTlacitko(1)">
</div>

</form>
</body>
</html>

Petr1234
Profil *
díky fachá

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0